PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815810}

Mia i biały lew

Mia et le lion blanc
6,9 7 303
oceny
6,9 10 1 7303
6,7 3
oceny krytyków
Mia i biały lew
powrót do forum filmu Mia i biały lew

Jako dziecko uwielbiałam filmy i książki, w których istotne role odgrywały zwierzęta. Byłam (i jestem) zakochana w "Lassie wróć", "Uwolnić orkę" albo w "Tarzanie".
Zawsze tego typu historie mnie poruszały, także i ten film chętnie obejrzę.

kartin_zet

idealny film na wypad rodzinny do kina. Tym bardziej, że takich produkcji, które jednocześnie edukują jest teraz coraz mniej

kartin_zet

uwielbiam filmy ze zwierzętami :) na bank wybiorę się do kina. Tym bardziej, że produkcje poleca Martyna Wojciechowska

dominika_pajak_2

Moje dzieci wychowały się na wspomnianych wyżej filmach, ja sama też mam do nich sentyment, a więc świetnie że powstało coś i dla obecnego pokolenia najmłodszych

kartin_zet

Mam podobnie, pamiętam te filmy z dzieciństwa. Mia jest filmem, na który długo czekałam. Ciepły z ciekawą historią, Zdecydowanie dla dzieci i młodzieży.

Filomena00

powiedzcie proszę czy ograniczenie wiekowe jest adekwatne? WIdnieje jako od 6 lat, córka a 5 ale bardzo chciałaby obejrzeć,
Jeśli kończy się dobrze pójdziemy ale jeśli niekoniecznie to nie jestem pewna... wówczas i ja będę płakać ;)

ocenił(a) film na 6
lil_an

W filmie znajdują się motywy zabijania zwierząt dla przyjemności człowieka. Jest jedna scena, w której zabijana jest lwica (oczywiście nie ma sceny samego mordu, jedynie pokazana kobieta z łukiem a potem scena gdzie robili sobie zdjęcie przy zabitej lwicy) i jeszcze jest scena gdzie lwiątko jest atakowane przez inne lwy. Film kończy się dobrze. Uważam, że 5-cio letnie dziecko może obejrzeć ten film.

garrus_2

Dziękuję za odpowiedź :) Tak mi się wydaje, że kwestia będzie wytłumaczenia ewentualnie o co chodzi. Chociaż trochę się boję reakcji tego mojego małego wrażliwca :) Dlatego też nie byłyśmy jeszcze na Psie który wrócił do domu... Też słyszałam że ściska serce

kartin_zet

'Biały Kieł' również polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones