PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804562}
5,6 34 272
oceny
5,6 10 1 34272
4,4 7
ocen krytyków
Men in Black: International
powrót do forum filmu Men in Black: International

Mile zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

Po srednich ocenach na Metacritic spodziewalem sie jakiejs raczej kupy a film jest naprawde fajny, lepszy niz nowa Godzilla. Czuc jak sie to oglada, ze producentem jest Steven Spielbierg. Oglada sie to jednym tchem , nie ma znuzenia. Jak dla mnie 8/10

RaphaelOne

Lepszy niż godzilla?
Nie mam pytań.

ocenił(a) film na 8
milunirafcio

Nowa Godzilla nie ma sensu. Ciezko zrozumiec na czym polega tam scenarusz. Poprostu glupi film z mega efektami do ogladania w kinie.

ocenił(a) film na 7
RaphaelOne

Zgadza się,uśmiałem się na MiB a na Godzilli wyczekiwałem końca kręcąc głową co chwilę ze znużenia i zmęczenia. MiB było lekkie i mega zabawne ze znakomitymi efektami specjalnymi,śmiałem się co chwila z parama innymi osobami a reszta sali jak kamienne posągi....Ano kto się pseudo internetowymi krytykami opiniuje ten później siedzi z nosem na kwintę i żałuje :)

wildecard

Też się zgadzam, film lekki, przyjemny, zabawny. Do kogo miał trafić, do tego trafi :) Obawiałam się oglądać po tych przemądrzałych krytykach, ale niepotrzebnie. Godny polecenia.

ocenił(a) film na 8
RaphaelOne

Dokładnie. Negatywne recenzje prawie mnie zraziły do tego filmu, ale jednak dzisiaj poszłyśmy na niego z siostrą i naprawdę przyjemnie nas zaskoczył. Trylogii z Willem Smithem jeszcze nie oglądałam w całości, ale mam zamiar to nadrobić jak najszybciej.

RaphaelOne

A ja wyszłam z kina po obejrzeniu połowy ... i nie sądzę, żeby mnie coś ominęło w drugiej połowie tego boleśnie nudnego i obnażającego brak kreatywności twórców kontynuacji MiB.

ocenił(a) film na 8
mimbla78

Nie przesadzajcie, koleżanko

ocenił(a) film na 4
RaphaelOne

Dla mnie Godzilla mega wypas, a faceci to porażka. Poprzednie części lubię i oglądam cały czas, ale tu ta BABKA jest wciśnięta na siłę.

ocenił(a) film na 8
RaphaelOne

Yup, nwm fajne lekkie kino akcji. Oczywiście maruderzy by chcieli Willa Smitha no, ale c'mon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones