PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547745}
6,9 82 tys. ocen
6,9 10 1 81827
7,5 39 krytyków
Melancholia
powrót do forum filmu Melancholia

Nawet nie obejrzeli filmu, a już oceniają. Myślicie, że jak obejrzycie zwiastun, to możecie oceniać film ? Idioci z was, tyle am do powiedzenia. Ja nie mogę się doczekać tego filmu i wiem, że skoro jest on o końcu świata, będzie super xd

ocenił(a) film na 8
DiDi_RamBo

Oni go tak oceniają, bo maja von Triera za nazistę...

ocenił(a) film na 5
lordandrju

Myślę, że to Trier ze swoją ekipą ocenił film.:D
Swoją drogą można chyba uznać taką ocenę za wyraz oczekiwań i nie robić z tego takiej afery.

ocenił(a) film na 8
farba_plakatowa

Sie rozchodzi o to,że to durne oceniać film, którego się nie oglądało. Jak gosiewskiego na pytanie czy widział "kod leonarda" odpowiedział, ze nie oglądał, ale mu się nie podobał...

ocenił(a) film na 5
lordandrju

rozumiem, ale konfrontacja oczekiwań z wrażeniami po obejrzeniu filmu to byłoby coś fajnego.

ocenił(a) film na 8
farba_plakatowa

No tak jest zawsze przecież...

ocenił(a) film na 5
lordandrju

No tak, ale mi chodziło o to, że fajnie byłoby, gdyby oprócz oceny filmu, gdzieś z boku była ocena związanych z nim oczekiwań. Choć to też pewnie uległoby wynaturzeniom i nadużyciom.

ocenił(a) film na 8
farba_plakatowa

Po to chyba jest "chce zobaczyć ten film".

ocenił(a) film na 5
lordandrju

Racja...blush:P

DiDi_RamBo

Może byli na przed premierze czy z neta pirackie mieli? Ale pewnie tak na żywioł poszli heh:/

użytkownik usunięty
DiDi_RamBo

Nie obrażaj ludzi bo naślą na Ciebie ABW:)

DiDi_RamBo

Od 18 maja minął tydzień. Te 30 z 39 osób mogły obejrzeć film w wersji oryginalnej. Na pewno nie jest większym problemem zdobyć nagranie, ze względu na aferę, jeszcze szybciej się pewnie rozprzestrzenił.
Z pozostałymi 9 osobami (tak na oko) będzie trzeba się pogodzić. I tak niektórych ludzi nie zmienimy, głupotą jest oceniać film, którego się nie oglądało. Głupi są, i tacy zostaną. Przykre, ale prawdziwe.

DiDi_RamBo

Czy przypadkiem nie zapomnieliśmy o ty, że Polacy to nie tylko w Polsce mieszkają (pamiętamy masowe emigracje do Wlk. Bryt.) ;) Dziękuję. Do widzenia.