PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708554}

Mechanik: Konfrontacja

Mechanic: Resurrection
6,3 44 963
oceny
6,3 10 1 44963
5,2 5
ocen krytyków
Mechanik: Konfrontacja
powrót do forum filmu Mechanik: Konfrontacja

Premiera na czasie

ocenił(a) film na 7

Dopiero co skończyły się Igrzyska Olimpijskie,więc można sobie przypomnieć piękne plenery Rio de Janeiro. Jones w roli Max Adamsa jest niezły, szkoda,że główny wróg naszego herosa taki bezpłciowy i te jego gadki. Scenarzyści i Hazeldine się nie popisali.

Dawid_1220

Co ty wiesz o filmie? Twój umysł spowija mgła efektów specjalnych, którymi karmią dzisiejszego widza. Wróć kiedyś lub pozostań w labiryncie Transformersów i nigdy nie znajdź nici Ariadny, która prowadzi do fenomenalnych dzieł.

Nic mi na to nie odpowiesz, bo twój umysł poddano dzisiejszej i powszechnej indoktrynacji, jaką jest telewizja i propaganda. Częstuj mnie ubogimi frazami typu "twój stary", którymi się kompromitujesz w moich oczach, a zyskujesz w oczach przyjaciół.

Wow, nie spodziewałem się tak złożonego tekstu z mojej strony. Obawiam się, że mogę cię zbytnio przeciążyć (jestem świadom, że próg twojej inteligencji to 100 IQ), więc najcięższe działa zostawiam na potem hahahaha.

ocenił(a) film na 7
TheLogan

Zastanawiam się gimbusie co Cię skłoniło do tego bełkotu. Być może wybrałeś się na Mechanika wraz z grupką swoich pryszczatych przyjaciół mlaskając i rozrzucając wokół popcorn, po czym stwierdziłeś, że Mechanik zawiera zbyt wiele efektów specjalnych,których nie mogłeś strawić. Przecież taki elokwentny,mający się za inteligentną istotę "facet" jak Ty daje Avatarowi najwyższą ocenę za fabułę,a nie za efekty specjalne. A teraz nie odbijaj piłeczki dziecino, bo już po meczu. Wypunktowany odejdź z Bogiem. Amen.

ocenił(a) film na 7
Dawid_1220

On troluje.

Dawid_1220

Dzieciaczku, jak już wyzywasz, to pokaż trochę inteligentnej retoryki, a nie pospolitego buractwa. Mogę się mylić, bo po prostu może już jesteś taki powierzchowny i pretensjonalny. Lakonicznie: po prostu debil. Udowodnij mi, że jest inaczej, debilu. Boże, ile we mnie jest klasy, tak jechać plebsa z gracją, który posługuje się ironią na poziomie 5 latka. Taki się już urodziłem - naturalny.

Dawid_1220

Oceniasz Iron man na 10, po czym krytykujesz mnie za ocenę Avatara.

W sumie, słaby z ciebie przeciwnik, taki podwórkowy klaun, który pozostaje jakieś 3 sigmy za jakością moich postów, więc na razie.

użytkownik usunięty
TheLogan

Trolling pierwsza klasa. Szkoda tylko że oprócz prowokacji, wyzwisk i szukania atencji na próżno szukać retoryki u samego ciebie, a przede wszystkim kultury. Z jednym się z tobą zgodzę - taki już się urodziłeś :) A forum służy do wymiany poglądów, a nie walk z urojonymi przeciwnikami. Rozumiem że zdajesz sobie sprawę z głupoty własnych słów? Dzięki za poprawę humoru!

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

Popieram, też trzeba było jakieś znane nazwisko wziąć na czarny charakter. Może Bautista by się zgodził. Ogólnie widać, że mieli za mało hajsu na ten film, ale i tak bardzo ładnie z tego budżetu wycisnęli co trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones