PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7584}

Maska

Mask
7,5 12 164
oceny
7,5 10 1 12164
6,5 4
oceny krytyków
Maska
powrót do forum filmu Maska

Widziałem ten film kilka razy, ale postanowiłem go sobie odświeżyć, żeby się przekonać, czy nadal
będzie robić wrażenie. Okazuje się, że nic nie stracił. Podoba mi się, że przedstawiona historia,
choć oparta na faktach, nie została pokazana zbyt patetycznie w typowym hollywodzkim stylu.
Uważam, że bardzo mocną stroną jest tutaj aktorstwo. Stoltz, Cher, Elliot i Dern dali z siebie
wszystko. Podobała mi się również muzyka.

ocenił(a) film na 9
Martin_Eden

W pewnym momencie filmu Rocky patrzy na mape z powbijanymi pinezkami(miejsca ktore chcial z kumplem odwiedzic)i byla wbita pinezka w WARSZAWE. Choroba na ktora cierpial glowny bohater zdarza sie raz na 220 milionow urodzen. Koncowka filmu niestety pokazala wielka ignorancje. Mam na mysli scene gdy odwiedzaja jego grob a na nagrobku jak byk jest wyryte 1964-1980... Sa to brednie bo rocky urodzil sie w 1961 a zmarl w roku 1978. Nie mam pojecia dlaczego zmieniono cos tak waznego jak date urodzin i smierci glownego bohatera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones