PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7584}

Maska

Mask
7,5 12 164
oceny
7,5 10 1 12164
6,5 4
oceny krytyków
Maska
powrót do forum filmu Maska

Ja wiem że Cher jest sexy, ale na litość Boską wrzućcie chociaż jedną fotkę Roy`a. W końcu film jest o nim i jego problemach.

ocenił(a) film na 7
onet318

Głupota, ale to pewnie przez jego wygląd.

Morska_Bryza

co przez to rozumiesz? Że głupota jest wstawianie jego zdjęć?

ocenił(a) film na 7
onet318

Ech... Napisałam coś takiego? Głupotą jest, że tego nie zrobili, i że pewnie sugerowali się wyglądem, a nie, że gdyby wstawili, to byłaby głupota. Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

Morska_Bryza

"Czytanie ze zrozumieniem się kłania..."

Ja pisze wrzućcie fotki, ty piszesz "głupota".
To jak mam to odczytać? Z Twojej wypowiedzi nie wynika jasno do której części mojego komentarza odnosi się określenie "głupota". Mogłaś napisać "Głupota ze strony administratorów filmwebu" lub coś w tym stylu...
Uwierz mi, nie mam problemów odnośnie czytania ze zrozumieniem o ile logika i stylistyka wypowiedzi jest na poprawnym poziomie.

ocenił(a) film na 7
onet318

Ok. Nie sprecyzowałam. Aczkolwiek, patrząc na moją wypowiedź, nie przyszłaby mi raczej do głowy twoja interpretacja. Nieważne. W każdym razie, uważam za głupie to, iż administratorzy filmwebu zapewne sugerowali się wyglądem Roya.

Morska_Bryza

Spoko, summa summarum o jedno nam chodziło.
27 zdjęć w galerii, a na 25 jest Cher, admin chyba się zakochał ;)

ocenił(a) film na 7
onet318

Też to zauważyłam. Ale, tak jak mówisz, mimo, że film o Rockym, to jego nie ma- i tu wspomniana głupota ;)

Morska_Bryza

Przez wygląd? Przy Człowieku słoniu są normalnie zdjęcia głównego bohatera.

ocenił(a) film na 9
KlakierPLNY

Ale nie ma tam Cher, więc wrzucili

onet318

Moim zdaniem celowo nie zamieścili zdjęć Rocky'ego. Administratorzy Filmwebu nie chcą po prostu zdradzać widzom prawdziwego wyglądu głównego bohatera. By się dowiedzieć trzeba film obejrzeć.
Takie zabiegi często są stosowane...

Vinga2312

widzowie tez nie sa z pierwszej łapanki i wystarczy wpisać w google maska 1985 i juz masz fotki roya https://www.google.pl/search?q=maska+1985&client=firefox-b-ab&biw=1408&a mp;bih=714&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjFu4C4-evNAhWoDZ oKHa7IC6cQ_AUIBigB

ocenił(a) film na 9
onet318

Szczerze mówiąc też mi się to własnie wydało lekko dziwne.
Nawet jeśli to rzeczywiście jakiś zabieg celowy to i tak jak wspominasz, mając google tuż pod ręką nie widzę dla niego najmniejszego sensu.

onet318

Dokładnie xD Myślałem, że coś się popsuło i ktoś pomylił opisy albo zdjęcia nie te wrzucił

ocenił(a) film na 9
onet318

W pewnym momencie filmu Rocky patrzy na mape z powbijanymi pinezkami(miejsca ktore chcial z kumplem odwiedzic)i byla wbita pinezka w WARSZAWE. Choroba na ktora cierpial glowny bohater zdarza sie raz na 220 milionow urodzen. Koncowka filmu niestety pokazala wielka ignorancje. Mam na mysli scene gdy odwiedzaja jego grob a na nagrobku jak byk jest wyryte 1964-1980... Sa to brednie bo rocky urodzil sie w 1961 a zmarl w roku 1978. Nie mam pojecia dlaczego zmieniono cos tak waznego jak date urodzin i smierci glownego bohatera...

onet318

Może nie chcieli spoilerować, nie wiem.

ocenił(a) film na 8
onet318

No, już teraz jest jedna fota, a zdjęć 29.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones