PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30990}

Martwica mózgu

Braindead
6,8 42 tys. ocen
6,8 10 1 42118
6,7 20 krytyków
Martwica mózgu
powrót do forum filmu Martwica mózgu

Ten film jest taki głupi, że nawet nie da się tego opisać. Widziałem już naprawdę bardzo dużo filmów, ale tak durne to nie widuję często. Wszyscy mówią, że to stara dobra klasyka, a to jest g...wno, a nie klasyka. Dziwię się, że ten film ma tak wysoką ocenę. Ja dam 3 za bardzo dobre efekty specjalne i charakteryzację.

ocenił(a) film na 8
sss_111

Owszem, to jest klasyka, tak samo jak Evil Dead. To że ty się dziwisz, to nikogo nie obchodzi, bo mnóstwo ludzi uwielbia ten film i doskonale sie przy nim bawi. W końcu to przecież komedia, a nie tylko horror. Tacy ludzie jak ty mnie załamują. Bierzecie się za film, który był robiony z ogromnym przymrużeniem oka i miał rozśmieszać, a potem się czepiacie, że jest głupkowaty i kiczowaty. No przecież taki miał być, wy wiejskie głupki! Już jakieś smutne barany twojego pokroju zaniżyły ocenę, a jeszcze niedawno miał średnią powyżej 7. Bić was po ryjach, to mało. Przenoszę sie na IMDB, bo tam ludzie znają się na filmach i doceniają to, co dobre. Tam Braindead ma średnią 7.5 przy 60 000 głosów. Nic więcej nie trzeba dodawać.

ocenił(a) film na 8
yossarian84

A więc przenoś się jak najszybciej, i tam sobie innych obrażaj, a na filmach, to znasz się jak wół na gwiazdach. Film był do kitu i tyle. Przecież on nawet śmieszny nie był, tylko bardziej żałosny.

ocenił(a) film na 8
sss_111

No tak, skoro ty tak mówisz, to tak musi być, no nie? Odezwała się wyrocznia, która decyduje o tym, który film jest dobry i zabawny , a który nie. Wyjdź stąd.

ocenił(a) film na 8
yossarian84

Nie prawda! Wyrażam swoją opinię na temat tego filmu, i piszę to co ja o nim twierdzę, a Ty się rzucasz jak świnia na wybiegu! Sam wyjdź!!!

użytkownik usunięty
sss_111

O co cała kłótnia, podaj chociaż jeden lepszy film z tego gatunku i będzie po kłopocie!!
Pozdro...

ocenił(a) film na 8

Tak tylko, że tego filmu nie można nawet przydzielić do żadnego gatunku.

użytkownik usunięty
sss_111

Czyli że jest jedyny w swoim rodzaju, tak...?? :-D
a może by go tak dać jako ThE bEsT oF GoRe!! co? :-D

ocenił(a) film na 8

Jedyny w swoim rodzaju czyli do dupy. Tak, the best of shit

użytkownik usunięty
sss_111

Zamiast bezmyślnie krytykować, wystarczyło podać na samym początku choć jeden lepszy horrorek tego typu, a nie...

ocenił(a) film na 8

Chociaż by, Powrót żywych trupów, jedynka i dwójka.

użytkownik usunięty
sss_111

Jedynkę oglądałem już z 10 razy jest super, ale czy dwójkę to nie jestem pewny, musiałbym sobie przypomnieć...

Przeciez autor posta to TROLL. Krytykuje klasyka oceniając trudne sprawy na 8 ludzie...

użytkownik usunięty
MuminS

Może nie od razu troll, może tylko lekko coś nie teges z nim... nikt normalny nie oceniłby takiego kabaretu jak trudne sprawy czy np. dlaczego ja, na ocenę 8... Wszystko ma swoje granice !!

sss_111

Znasz się jak pedał na cyckach.

sss_111

Bardzo łatwo go przydzielić do gatunku. To po prostu czarna komedia. To, że Ty filmów tego typu nie rozumiesz i nie trawisz, to już zupełnie inna para kaloszy.

ocenił(a) film na 8
sss_111

Film mnie nie przeraził ale rozbawił.

yossarian84

Trochę zbyt ostro, ale kurczę, genialnie to ująłeś / ujęłaś!
"Bierzecie się za film, który był robiony z ogromnym przymrużeniem oka i miał rozśmieszać, a potem się czepiacie, że jest głupkowaty i kiczowaty."
Dokładnie! Mnie też rozwala na łopatki, jak czytam pod czarnymi komediami komentarze typu:
"Ej, ten horror to w ogóle nie jest straszny!"
"Śmiałem się zamiast bać, żałosne!" itp., etc. ...
No ku*wa, whaaat? Film robiony ewidentnie dla jaj, a mimo to niektórzy nadal nie widzą, że jest robiony dla jaj, bo nie jest podpisany jak wół jako "komedia"? Pożałowania godne...
I potem nie dziwota, jak takie osoby całkowicie pozbawione dystansu i święcie przekonane, że film, w którym non stop reżyser puszcza oczko do widza, jest kręcony na poważnie uważają go za pokręcony, dziwny, głupi... a po prostu nie rozumieją przekazu. Smutne.