PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790375}
6,8 67 156
ocen
6,8 10 1 67156
5,6 18
ocen krytyków
Mamma Mia Here We Go Again
powrót do forum filmu Mamma Mia! Here We Go Again

Od razu zaznaczam, że jest to tylko moja opinia.
Lepiej bawiłem się na dwójce, tak. Wiele osób może nie podzielać mojego zdania, ale ten klimat dwójki porwał mnie na tyle doszczętnie, że prawie dwie godziny filmu minęły zdecydowanie za szybko. Na początku było niemrawo, ale jak film się rozkręcił, to wsiąkłem w niego kompletnie. Znów można było się pośmiać, ale też wzruszyć. Nie zabrakło starej, dobrej obsady, jak i nowych twarzy. Nie czułem, że jest to odgrzewany kotlet, a zdecydowanie coś świeżego. Zaznaczę tylko, że jestem fanem tego filmu i oglądałem pierwszą część z kilkanaście razy, a soundtrack został już przesłuchany tak wiele razy, że nie potrafię tego zliczyć. Po pierwszej części nie miałem takiego uczucia (od razu po senasie), że obejrzałbym jeszcze raz ten film. Z Here We Go Again jest kompletnie inaczej. Wyszedłem z kina z moją siostrą i po chwili chciałem iść na kolejny seans. Wrócę do tego filmu na pewno jeszcze nie raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones