PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630888}

Mama

5,9 87 699
ocen
5,9 10 1 87699
4,1 11
ocen krytyków
Mama
powrót do forum filmu Mama

Że ich nie podkusiło coś w stylu: Matka, historia prawdziwa lecz nieprawdopodobna :D

JoaHa88

Tłumaczą? Że niby kto tłumaczy?

ocenił(a) film na 6
JoaHa88

widać jaki kinomaniak jesteś;p jakbyś miał/ła jakiekolwiek pojecie na temat tego co piszesz:D to byś wiedział/ła że to nie tłuamcze tak tłumaczą;p tylko trzeba wykupić prawa do tytułu niektóre są za drogie i dlatego jest inna nazwa Polska niż Angielska np!!!

kluwa070190

Serio? Tego to i ja nie wiedziałem. Myślałem, że tytuły tłumaczy się w taki sposób, żeby miały jak najbardziej przyciągnąć, zainteresować widza.

ocenił(a) film na 8
widbos

zgadza sie

ocenił(a) film na 8
kluwa070190

hehe dobre, ciekawe jak rodacy rozumieliby i mowili ze ida na film"The Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl" , wiekszej bzdury nie slyszalem

ocenił(a) film na 5
kluwa070190

Chryste Panie! Kluwa! Z szacunku dla tych powstańców, o których pamiętasz, a którzy za polską mowę życie oddali - PISZ PO POLSKU!

ocenił(a) film na 6
Tataaleksandrykatarzyny

ale masz prpblemy byle błysnąć na necie

ocenił(a) film na 6
kluwa070190

problemy*

ocenił(a) film na 6
Tataaleksandrykatarzyny

Czemu nie używasz słów jak używali kiedyś.mowa się zmienia i nic to nie ma wspólnego z Powstańcami!!!! więc zajmij się czymś innym niż szukanie powodów by błyskać na Filmwebie

ocenił(a) film na 5
kluwa070190

Ty masz problemy z używaniem języka polskiego. Ze składnią, gramatyką i ortografią. Brak kultury słowa nie ma nic wspólnego ze zmieniającym się na przestrzeni wieków słownictwem. Kalecząc język polski sam zaprzeczasz swojej polskości.

ocenił(a) film na 6
Tataaleksandrykatarzyny

Gadać każdy może jak ty ale wyjść i coś zrobić dla polski to już lepiej napinać sie na necie lamusie

ocenił(a) film na 5
kluwa070190

Coś zrobić dla Polski. Polska, wielką literą.
Podejrzewam, że za mało o mnie wiesz, żeby wydawać jakiekolwiek sądy. Patriotyzmu nie mierzy się avatarem ani napisem na koszulce. Bo to jest ćwoka warte.
A Polska z małej litery piszą ci, którzy ojczyzny nie szanują. I Kotwica niewiele tu zmieni.

ocenił(a) film na 5
kluwa070190

Pisać po polsku trudniej, niż ubliżać komuś na necie i obwołać się z tego powodu patriotą.

JoaHa88

Tylko, że nikt tego nie tłumaczył. "Mama" to oryginalny tytuł: http://www.filmweb.pl/film/Mama-2013-630888/titles

ocenił(a) film na 5
DiKey

Nie złapałeś aluzji?

Tataaleksandrykatarzyny

Jakiej żaluzji?

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

*łumaczom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones