PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370628}
7,1 33 tys. ocen
7,1 10 1 32850
6,3 14 krytyków
Mała Moskwa
powrót do forum filmu Mała Moskwa

Rzadko zdarza się zobaczyć aktorów zza wschodniej granicy w polskich produkcjach, a jeszcze mniej jest w dystrybucji rosyjskich filmów. Mnie urzekła gra aktorska pary rosyjskiej a zwłaszcza aktorki odtwarzającej Wierę. Ciekawe było zobaczyć jak aktora przeobraża się w roli swojej córki, mamy tę samą twarz a jednak inne emocje i inna osoba. Świetnie to zostało zagrane.
Nie przekonał mnie L. Żurek ze względu na swoją powierzchowność. Jego wygląd jest charakterystyczny i nie pasuje mi do roli kochanka, wolałabym zobaczyć kogoś mniej chłopięcego.

mmocca

Film był ciekawy naprawde ciekawy zgadzam sie że rzadkościa jest ogladanie aktorów zza wschodniej granicy Wiera to najciekawsza rola w filmie. niedawno go zobaczyłam mwlasciewie w tym tygodniu mialam okazje podziwac grę aktorów io ta muzyka cikawa na plenerowym festiwalu Fart w moim miescie.

ocenił(a) film na 7
mmocca

Zgadzam się. Film zaskakująco dobry jak na polską produkcję XXI wieku:) Temat dość bulwersujący dla ludzi wyznających określone zasady, ale całość sprawnie zrealizowana, przez co film interesujący w odbiorze. 7/10.

ocenił(a) film na 10
mmocca

Ogólnie nie za bardzo lubię filmy, gdzie akcja dzieje się w tych czasach, co w tej produkcji. Ale ten film jednak spodobał mi się:) 9/10. Polecam.