PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695696}

Londyn w ogniu

London Has Fallen
6,1 53 811
ocen
6,1 10 1 53811
4,4 7
ocen krytyków
Londyn w ogniu
powrót do forum filmu Londyn w ogniu

Swietny film

ocenił(a) film na 9

ten scenariusz jest bardzo realny zatem film trafia w problemy wspolczesnego swiata/Troche przesadzono z strzelaninami , efekty za to swietne.Troszke nurzy typowo amerykanskie zakonczenie w stylu zyli dlugo i szczesliwie plus do tego jak mozia rosjanie : wsiech ubił adin astałsja.Generalie 9/10 jak dla mnie.

ocenił(a) film na 8
omertavendetta

Mike nieco zbyt zarozumiały w tej części, wolałam jego charakter w jedynce. Amerykańskie suchary mi nie przeszkadzają (w tego rodzaju filmie z amerykańskim prezydentem - jak mogłoby ich zabraknąć? :DD ), generalnie dobrze zrealizowany film, akcja trzyma w kinowym fotelu. Mimo typowej propagandy czy koniecznych uproszczeń w tle historii, jest kilka zwrotów w scenariusza 'ratujmy prezydenta' zaskakujących. Za ofiary lądowania helikoptera należy się scenariuszom minus ;/ nawet jeśli wiadomo, że ta postać w ucieczce by przeszkadzała, mogli znaleźć inne rozwiązanie.. lubiłam tę postać ;) Dużo więcej akcji niż w 1 części, efekty specjalne naprawdę na wysokim poziomie, a jak komuś mało - co chwila Mike kogoś załatwia. Tylko ta jego zarozumiałość, co to nie on, po seansie już razi, w czasie oglądania filmu jeszcze do przejścia, nie zwraca tak uwagi.
Zakończenie filmu - skasowanie pliku przez Mike'a - oczywiście zwiastuje możliwość powstania 3 części (może z nowym prezydentem?)... Ciekawe, co by tym razem wymyślili.

ocenił(a) film na 9
asikh

Generalńie sie zgadzam.Pierwszej części nie widziałem nie mogę sie odnieść ! Trochę mało realne są strzelanki ;) ale to dość częste w tego typu filmach .

ocenił(a) film na 6
asikh

A która cześć jest według ciebie lepsza ,,Olimp ,, czy ,,Londyn ,, ? Czy one są stoją na takiej samym poziomie realizacyjnym według ciebie ? Czy Sequel mocno ustępuje oryginałowi ?

ocenił(a) film na 8
omertavendetta

Zgadzam się i nie rozumiem tak niskiej oceny. Trzyma w napięciu polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones