PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179178}
7,1 150
ocen
7,1 10 1 150
Loggerheads
powrót do forum filmu Loggerheads

W filmie mamy nagromadzenie życiowych dramatów: adopcja, śmierć partnera, AIDS, fanatyzm religijny, brak domu itp. A mimo to całość przytłacza jakąś dziwną bezpłciowością i przede wszystkim nudą. To jeden z tych filmów, w których odlicza się czas do końca. Miałem odczucie tak jakby reżyser kręcił ten film od niechcenia i w związku z tym kadrował byle co i nie wiadomo po co: ławki przed domem, plaże, papierosy. Dialogi też zupełnie jakby przypadkowe, niewiele wnoszą do historii - a dobra gra aktorska tez jakby pojawia się całkiem od przypadku. Wszystko w tym filmie jest jakieś mocno niedopracowane i nieokreślone - miało chyba być nostalgicznie i refleksyjnie - ale ciężko się wbić w klimat filmu, który ma się po prostu ochotę wyłączyć. Na plus dobry temat i świetnie pokazane życie, w jakim konwenanse sprowadzają na wszystkich bohaterów cierpienia + ładne widoczki - i to na tyle.

Niestety - filmu mocno mnie znużył chociaż końcówka mocna wzruszająca, ale 5 min nie broni pozostałych 120. Jak dla mnie klapa a chciałem film obejrzeć od dawna.



ocenił(a) film na 9
ariel27

Jestem przeciwnego zdania :
Wszystko jest tu poukładane do ostatniego szczegółu , a dla tych zarzutów nie znajduję (sorry) - żadnego uzasadnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones