PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136291}
6,2 38
ocen
6,2 10 1 38

Lie huo zhan che
powrót do forum filmu Lie huo zhan che

Całkiem dobry

ocenił(a) film na 8

Nie wiem skąd tak słabe noty. Film jest całkiem dobry, lepszy niż większość filmów o tematyce motocyklowej. Na pewno lepszy niż Torque.
Dawno emu oglądałem go w TV i miło było obejrzeć ponownie.

grzesiek811

pamietam taki film ze skosnymi motocyklistami na scigaczach, w którym to jeden wpadl pod ciezarowke i potem pijac wode opluł sie krwia i dead. ten kadr pamietam najbardziej. Czy to ten film??

ocenił(a) film na 8
Shinu

Tak, to ten.

grzesiek811

czy ten film jest dostępny gdzieś na necie?

ocenił(a) film na 10
Icunia

http://sock share.net (bez tej spacji w środku) polecam stronkę, znajdziesz tam nie tylko ten film :)

alex1208

bardzo dziękuję :) tej strony jeszcze nie znałam. I faktycznie, znalazłam nie tylko ten film, ale i i inny od którego zaczęłam oglądanie :)

ocenił(a) film na 10
Icunia

Jeśli mogę spytać jaki to film,może coś godnego polecenia czego jeszcze sama nie obejrzałam? :)

alex1208

Zaczęłam od Lao Wei Bing, a w kolejce czeka A simple life. Szukam tez na necie Running on karma - może kiedyś znajdę. Poza tym dodam,że obejrzałam sobie Pani profil, jakie filmy Pani oceniła i powiem tek - tez kocham to kino :))) Andy Lau - moja miłość :D. Ale też Jing Wu - aktor o olbrzymich możliwościach, moi zdaniem jeszcze nie odkrytych do końca.. Proszę przyjąć tutaj moje zaproszenie, a prześlę w wiadomości link do swojej grupy na FB związanej z chińską kinematografią :)

ocenił(a) film na 10
Icunia

A Simple life polecam gorąco, moim zdaniem genialny Andy :) co do Andiego razem z Jackie Chanem i Tony Leungiem moje największe milości haha :p
Running on karma oglądałam niedawno na tej stronie http://hk free.co/ watch-online/running-on-karma (bez tych kilku spacji w tytule strony) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones