PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7317}

Liberator 2

Under Siege 2: Dark Territory
6,3 21 tys. ocen
6,3 10 1 21314
4,8 6 krytyków
Liberator 2
powrót do forum filmu Liberator 2

Według mnie 2 jest nieco gorsza od części pierwszej ale i tak polecam i przydzielam plusa.

ocenił(a) film na 2
beerman100

hmmmmmm
za co ten plusik?? bo ja niestety nie wiem.... przykro mi...

ocenił(a) film na 7
mis_iek

Tak musi być
Wybacz chłopie ale ja lubię KAŻDY film ze Stefanem. Sam trenuję Aikido i podglądam jego techniki.

ocenił(a) film na 2
beerman100

to jest film...
myślę osobiście, że pora aby zaczeły wychodzic jako przeboje kinowe "kasety treningowe"(?) czy jakoś tak... i tam można by patrzec na techniki walki i tego typu żeczy... a po co wklejac w jakąś fabułę... o ratowaniu... o nie wiadomo dlaczego dobrych wartościach.... podobnych do siebie historyjek... nio i co tu w co właściwie zostaje wplecione??? może samo łamanie nadgarstków (a to w wykonaniu stefana mi się podoba) jest od fabuły ważniejsze???
sam kiedys lubiłem patrzeć na te produkcje... ale po pewnym czasie zaczęłem zauważać jej powtarzalność....

ocenił(a) film na 7
mis_iek

Zapewne do czasu...
Mnie jak na razie to nie nudzi. Fakt, w jego najnowszym filmie bicie bramkarzy mnie śmieszy. Ja głównie go cenię za jego umiejętności. Jak na razie nikt inny oprócz niego nie używa aikido w filmach [za wyjątkiem "Wiedżmina"], ale tego już nie skomentuję.

ocenił(a) film na 2
beerman100

oki
ja tez bym siem bal komentowac Wiedzmina....... mam nadzieje ze w filmach nie interesuje cie tylko aikido......

ocenił(a) film na 7
mis_iek

No ba...
Oczywiście że nie. Luibię też oglądac komedie , horrory... Ale jeśli idzie o filmy sztuk walki to walka jest pierwsza, a reszta potem.

ocenił(a) film na 2
beerman100

no ba...
a to dobre..... a czy te filmy niosa cos dla ciebie poza sztukami walki.... znaczy inny ładunek niz podgladanie techniki....

ocenił(a) film na 7
mis_iek

Każdy ogląda co chce
Teoretycznie to nie. Jak widzę jakiś stary film z chińczykami to nie widzę w nim nic innego oprócz naparzanki. U Stefana także.

ocenił(a) film na 2
beerman100

dance
mam nadzieje, ze w koncu ukaza sie "filmy"(czy może programy) bez zbednej dla Ciebie fabuły..... z samą naparzanką...... i instrukcją obslugii do naparzanki..... nie sądzisz ze byłoby to dobre rozwiazanie???

ocenił(a) film na 7
mis_iek

Brak zrozumienia
Koleś nie jarzysz. Ja tak twierdzę w filmach walki itp,. W komedii, horrorze lub science-fiction oczekuję czegoś zupełnie innego. Takie filmy muszą ciekawić przede wszystkim fabułą, efektami specjalnymi.

ocenił(a) film na 2
beerman100

plus...
nio! ale filmy karate by mogły chyba być tylko "karate"???... nio by było mniej niepotrzebnej w nich fabuły... bo mnie te fabula meczy... czestokrocc.... a horror, czy komedia... to już inna brocha... o tym nie mowie... to jak nie kazdy sad dotyczacy malarstwa mozna odnies do poezji...

ocenił(a) film na 7
mis_iek

Może kiedyś...
Niestety w większości "naparzankowej" produkcji nie ma dobrej fabuły:) A szkoda...:(

ocenił(a) film na 2
beerman100

acha!
no i tu siem zgodzę... nie ma tam zachwycajacej fabuły.. wiekszosc tio powtarzanie tego samego... pomijam cokolwiek innego...