PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830296}
6,2 29 594
oceny
6,2 10 1 29594
4,9 10
ocen krytyków
Last Christmas
powrót do forum filmu Last Christmas

Uwielbiam komedie romantyczne, ale ta mnie wręcz zażenowała. Miłość od pierwszego wejrzenia szefowej Kate i tego dziwnego mężczyzny jak z jakiejś naiwnej bajki, a motyw z przeszczepem serca wywołał we mnie tylko irytację i myśli "serio?". Motyw BREXITu chyba dla zwiększenia zasięgu filmu, przerysowany. Między głównymi bohaterami mało chemii i oklepany zabieg pod tytułem "dobrze nam się układa, więc nagle na ławce w parku powiem Ci, że między nami koniec". No i jeszcze wielce utalentowani i zdyscyplinowani bezdomni (już widzę taki zespół w prawdziwym życiu). Jasne, to film świąteczny, musi mieć w sobie trochę magii, ciepła... realizm nie jest tutaj najważniejszy. Ale mimo wszystko uważam to za granie na emocjach najmniej wymagających widzów. Jedynym plusem piosenki George'a Michaela.

ocenił(a) film na 5
P_Halliwell

Podobnie..   Dla mnie film średni, BARDZO ŚREDNI..                                                                                                       Oko i ucho cieszył (jak to w Święta), ale ogólnie dla mnie w odbiorze - nieco  infantylny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones