PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830296}
6,2 29 594
oceny
6,2 10 1 29594
4,9 10
ocen krytyków
Last Christmas
powrót do forum filmu Last Christmas

Ani to komedia ani ciekawy dramat ( dramat to jest jak się to ogląda )
Film nie ciekawy, nie śmieszny, sztuczny, atmosfery świąt też tutaj nie uświadczysz no może poza zdjęciami które są ok ale i tak nic nie wnoszą do treści tego gniota....
Emilia Clarke w żaden sposób nie ratuje tego filmu bo film jest po prostu słaby nie wywołujący praktycznie żadnych uczuć raczej politowania jak można takie gówno zrobić....

ocenił(a) film na 5
slobi

Cos w klimacie Randki od Święta, jednak sporo słabszy. Taki nijaki, bez pomysłu, dziwne dialogi...

ocenił(a) film na 8
slobi

po co ogladasz komedie romantyczna skoro to ewidentnie nie twoja bajka? Tak jak bym teraz ogladal na sile ogladal anime, ktorego nie cierpie i potem pastwil sie nad produkcjami tego typu...

sobanek

Prawdę mówiąc patrząc na oceny slobi wydaje mi się, że ogląda tylko takie filmy, za którymi nie przepada

ocenił(a) film na 8
Otto_Osworth

szkoda nerwów :D

slobi

2 to bym nie dala ale film faktycznie ogolem mega slaby oprocz niektorych istotnych slow do refleksjj

slobi

czytanie tego co napisałeś to dopiero dramat !!...

slobi

Podpisuję się. Wielkie oczekiwania ale film okazał się daremny. Słabe żarty, uproszczone wątki bez żadnej głębi a bohaterka nijaka. Nie uwierzyłem w te jej przemianę. Pomysł z sercem sprawdziłby się ale nie w tym filmie. Zero pozytywów. Wynudziłem sie jak mops. Ludzie to wstydu nie mają żeby kręcić takie filmy i tanim sposobem grać na emocjach z tym zakończeniem 

rpd0

A mnie się bardzo podobał, fajny pomysł, fajna muza, jak zwykle wspaniała Emilia Clarke, film zapewne ma niedociągnięcia jak każdy ale jeśli niektórzy nie widzą w takim filmie absolutnie żadnych pozytywów ... no cóż, różne są gusta ale są ludzie, których nic nie cieszy, nic się nie podoba, ja tego nie rozumiem...pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones