PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830296}
6,2 29 594
oceny
6,2 10 1 29594
4,9 10
ocen krytyków
Last Christmas
powrót do forum filmu Last Christmas

Z pozoru wydaje się być taką typową świąteczną komedią romantyczną jakich wiele ale gdzieś tam w pewnym momencie wkrada się dramat przez film moim zdaniem zyskuje. Ogólnie muszę przyznać, że produkcja ta bawi, wzrusza oraz porusza naprawdę ciekawy temat. Normalnie dałbym 7, ale za cudowną Emilie Clarke oraz zakończenie podwyższam o jeden, a co mi tam.

użytkownik usunięty
Laki_Lou

Nie wzruszyłam się ani nie śmiałam,ale całkiem fajnie mi się go oglądało(dzisiaj go obejrzałam). Z początku wydaje się nudny,ale później rozkręca się. Faktycznie porusza ciekawy temat no i zakończenie nie jest mega schematyczne oraz do bólu przewidywalne czego nie znoszę w filmach i serialach. Zdziwiło mnie to kim później okazał się Tom.

ocenił(a) film na 8

Mnie też zdziwiło kim się okazał Tom. Od pewnego momentu cały czas stawiałem za jedną opcją, która wydawała mi się oczywista, a tutaj taki zaskoczenie. Ale to dobrze, poproszę więcej takich zaskakujących komedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones