PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709802}

LEGO® PRZYGODA 2

The LEGO Movie 2: The Second Part
6,5 14 825
ocen
6,5 10 1 14825
6,0 13
ocen krytyków
LEGO® PRZYGODA 2
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA 2

Film sam w sobie nie zawodzi, akcja prze do przodu, gagów i ukrytych nawiązań do innych filmów wystarczyłoby na 2 takie filmy.
Wszystko jest 'czadowe', ale... Poboczny wątek, o Emecie z przyszłości aż nadto zaczerpnięty jest z inFamous, gry na konsole PS3, kto grał powinien skojarzyć podobieństwa.
Film zdecydowanie skierowany jest do starszej widowni, takiej 25+, masa nawiązań pozostanie niezrozumiana przez dzieci (Bruce Willis rządził w szybie wentylacyjnym, jak ja skręcałem się ze śmiechu, tak widownia dzieci zachowała stoicki spokój), które pośmieją się z czyjegoś upadku, czy zachwycą kolorowym brokatem.
Udana kontynuacja i raczej nie widzę sensu robić części 3, bo wszystkie wątki się ładnie zakończyły. Polecam

altair_pl

"(...) nie widzę sensu robić części 3, bo wszystkie wątki się ładnie zakończyły (...)"

ale wiesz, że - TAK SĄDZĘ - nikt cie nie zmusza, żebyś poszła na trzecią część? Możesz zawsze zachować w pmieci dwa filmy a na trzeci wcale NIE MUSISZ iść. Pamiętaj o tym.

michu1945

Zobaczcie tesci z lego :) geniusz go zdaje na 100% https://www.youtube.com/watch?v=wbGR4bQXjzc

ocenił(a) film na 9
altair_pl

ja chcę więcej bo to dla mnie awesome drug! nie zawsze życie jest czadowe ale z Lego jest Przygodan;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones