PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712208}

LEGO® NINJAGO: FILM

The LEGO NINJAGO Movie
6,1 6 546
ocen
6,1 10 1 6546
LEGO® NINJAGO: FILM
powrót do forum filmu LEGO® NINJAGO: FILM

W przypadku poprzednich części mieliśmy możliwość zapoznania się w polskich kinach zarówno z wersją z napisami jak i tą zdubbingowaną. Teraz dystrybutor pozbawia nas wyboru i jesteśmy skazani na wersję całkowicie spolszczoną. Ogólnie unikam dubbingu i staram się oglądać filmy wyłącznie z oryginalną ścieżką dźwiękową, tak też było z poprzednimi filmami z serii. I teraz, po seansie, nie jestem pewien czy to wina tłumaczenia czy po prostu najnowsza część jest wyraźnie słabsza i mniej zabawna. Zmianie uległa też grupa docelowa, na Przygodzie i Batmanie równie dobrze mogły się bawić zarówno dzieci jak i ich rodzice. Ninjago ma mniej żartów skierowanych do dorosłego widza, jest bardziej infantylny i to tą młodszą część widowni będzie się na nim lepiej bawić.

ocenił(a) film na 6
mario_ka

Nie wiem czy to kwestia tłumaczenia. Jestem świeżo po seansie z dubbingiem polskim i mam podobne odczucia. Było kilka miłych smaczków, których młodsza widownia mogła nie załapać, ale to nic w porównaniu z Batmanem i Przygodą. Stawiam, że mimo wszystko tutaj tłumaczenie aż tyle nie zmieni.

ocenił(a) film na 5
mario_ka

Podobno LEGO Batman z napisami poległ.

ocenił(a) film na 5
Dimetro

Co masz na myśli mówiąc poległ?

ocenił(a) film na 5
mario_ka

Mało zarobił .

Dimetro

Mało zarobił, bo był puszczany tylko w jednej sieci kin i to chyba raz dziennie. Targetem tej części byli młodsi widzowie po prostu, dlatego nawet się nie fatygowali o wersję z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones