PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108341}

Kurczak Mały

Chicken Little
6,2 46 tys. ocen
6,2 10 1 46054
5,5 11 krytyków
Kurczak Mały
powrót do forum filmu Kurczak Mały

1/10

ocenił(a) film na 1

Beznadziejna fabuła-zero polotu jakiekolwiek,reżyser myslal ze bedzie orygnalny dajac taka muzyke,,na czasie,,-otoz kompletnie chybiona , czasami wydawalo mi sie ze bez tej muzyki byloby lepiej.Nie było ani jednego smiesznego zartu,a wyraznie widzialem,ze w zamiarze mialo byc ich pare np ten z komorkami, niestety zle pokazany.A najgorsza jest kpina na poczatku tej bajki np z krola lwa,przeciez obrazy z tamtego okresu sa nieporownywalnie lepsze.Ja sie nie nabralem na ten film tylko dlatego ze animacja jest ladna-naprawde producenci wydali kase wydana na ogolnie mowiac gowienko dla dzieci do 10 lat.Jak to sie podoba rowniez doroslej publiczonosci to fajnie ale chcialbym wiedziec dlaczego?

minecrawler

to chyba cos innego w takim razie ogladalismy
a tak przy okazji, to na bajkach tez sie trzeba znac, jak sie twoim dzieciom nie podobala, to chyba cos z nimi nie w porzadku, bo ja zabralem swoja dwojke i sie sam razem z nimi genialnie bawilem

ocenił(a) film na 1
malin_5

Dobrze zgadza się dzieciom może sie to pododbać bo one dopiero wyrabiają sobie gust.Ja byłem zdołowany tym dlaczego teraz wydaje sie pieniądze na takie byle co.Ale jako ,że o gustach sie nie dyskutuje nie ma sensu dalej ciągnąc tego -,,jaki sie komu kurczak podobał,,.Nadal uważam ,że w porównaniu z takimi hitami jak król lew ,to kurczak nie ma nic wspólnego.Ha a może ktoś chce zaprzeczyć ,że król lew był hitem???

użytkownik usunięty
minecrawler

Akurat Król Lew przyprawia mnie o mdłości ze względu na stężenie patosu na każdą minutę trwania filmu. W Kurczaku patosu mamy dużo mniej, ale film jest i tak do kitu - po prostu rozwrzeszczany i w sumie wulgarny. A soundtrack jest znacznie gorszy niż w filmie "Skok przez płot".
Jakoś po "Nowych szatach króla" (YEAH!!!) myślałem, że każdy film, w którym Maciej Stuhr użycza głosu będzie świetny, ale się pomyliłem, niestety.

ocenił(a) film na 4

dlaczego "wulgarny"?! 0.o
naprawde pytam, z ciekawosći...co jak co ale...wulgarny?!
w jakim sensie? -.-'

ocenił(a) film na 8
minecrawler

jak dla mnie całkiem spoko filmik. Leciutki, przyjemny w sam raz do obejrzenia w niedzielne popołudnie z rodzinką :D. Jak dla mnie 8/10.

ocenił(a) film na 4
minecrawler

Ja z tą ocenką się nie zgadzam i poprostu daje wyżej [4/ 10], co wcale nie oznacze, że ubóstwiam bohaterów "Kurczaka Małego" i po obejżeniu filmu będe sypał z rękawa cytatami w nim zawartymi - nie !
Sam nie mam jeszcze dzieci, jednak jestem w 90 % pewien, że spodobałoby im się to bo od sukcesu pierwszego Shreka większość animacji stara się go naśladować co zamienia się już w taki "trend" wśród animacji.
Jednak oprócz ciekawych [acz moralistycznych] piosenek Piotrka Cugowskiego w polskiej wersji tej żesz animacji wyróżnić nie można.
Stuhr dubbinguje tak na 3+, Grabowski jeszcze gorzej, a i Czarek Pazura ma za sobą niezapomniane dubbingi.
Tak więc Kurczaka oceniam, tak jak oceniam bo moim zdaniem to nic innego jak popłuczyny po Shreku, i innych w tej kategorii obrazach, z oklepana fabułą, kiepskimi żartami i nieudolnym naśladownictwem innych produkcji.
To tyle, może gdybym miał 10 lat "Kurczak..." spodobałby mi się, "niestety" mam nieco więcej i jak jest można przeczytać...

ocenił(a) film na 2
minecrawler

Jak dla mnie za mało ciekawych tekstów :D Po filmie dla dzieci powinno się spodziewać jakiś fajnych dialogów, ale film był suchy ;/ 2/10

ocenił(a) film na 4
syringe

słaba ta bajka, bohaterowie beznadziejni, fabuła kiczowata, txty słabe, ciężko mi znaleźć cokolwiek na plus dla tej bajki