PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 995
ocen
7,2 10 1 55995
6,7 10
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Po a Tygrysica?

ocenił(a) film na 10

Jak myślicie czy będą jakoś rozwijać relację między Po a Tygrysicą?
No chyba, ze źle interpretowałem sceny z Kung fu Pandy 2. (Chryste dopiero teraz uświadomiłem sobie jak niedorzecznie brzmią tytuły tych filmów, prawie jak TMNT) ;)

nieznajomy43

Wątpie. Tylko przyjaźń

ocenił(a) film na 10
LordVader345

pewnie masz rację, ale w fajnie by było zobaczyć "realistyczny" (prawdziwy/realny), dobrze napisany i odegrany romans trochę brakuje ich w takich filmach dla dzieci.

nieznajomy43

No ale są takie filmy.

ocenił(a) film na 10
LordVader345

ja kojarzę tylko jak wytresować smoka 1/2

nieznajomy43

A Księżniczki z Disneya? Shrek?

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Księżniczki z Disneya się nie liczą bo pokazują nierealistyczny obraz miłości oraz cliché "księcia z bajki" wręcz Disney zrezygnował z tego pomysłu w dwóch ostatnich filmach o księżniczkach, ba nawet jedna księżniczka zostaje królową. A co do Shreka to masz rację chociaż ta seria jest już martwa.

nieznajomy43

Dlaczego martwa? Nie orientuje się w świecie Shreka

ocenił(a) film na 10
LordVader345

ostatni film (chyba 4) był już jak kopanie leżącego, po prostu po drugiej części nie mieli pomysłu na kontynuacje i wychodziły takie filmy.

nieznajomy43

No i Kot w Butach.

A no i Gloria i Melman z Madagaskaru czy Auta to też

nieznajomy43

Mogą być razem. Mam nawet taki jeden argument:
http://www.imdb.com/title/tt2267968/soundtrack
Tam jest napisane, że Po i Tygrysica będą śpiewali piosenkę Beloved by VNV Nation. Piosenka jest o Ukochanej, więc to może bardzo dużo znaczyć ;)
Po za tym wiem, że pojawi się Mei Mei. Ona jest narzeczoną Po poprzez zaaranżowane małżeństwo. Mamy już postać wkurzającą XD Po nie jest za bardzo zachwycony tym, że będzie się z nią musiał żenić. A w jednych z angielskich wiadomości było napisane, że Po nie będzie z Mei Mei, tylko ona go będzie próbowała poderwać. A Angelina Jolie i Jack Black chcieli by, żeby Po i Tygrysica mieli małe pando-tygryski. :D

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

Jak to będą śpiewać? Przecież nic tam nie jest o tym napisane, to znaczy może gdzieś tam jest, ale DWA nie zwykł z robienia filmów ze śpiewaniem.

Magiel99

No i co? Shreka 2 oglądałeś? Fajne piosenki były :P

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

No tak, to znaczy mi to nie przeszkadza, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić Tygrysicy śpiewającej. PS oglądałAŚ :)

Magiel99

Masz Facebooka? Jeżeli tak, to możemy pogadać ;D

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

Mam ;D

ocenił(a) film na 9
Magiel99

Ale prywatny heh:)

Magiel99

No weź! A i mam na facebooku grupę Kung Fu Panda PL, więc tam mnie najszybciej znajdziesz. Nazywam się Sylwia Makowska ;)

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

Sama nie wiem...

ocenił(a) film na 5
PandaSylwia

Na pewno będą razem ;) Oby... A tak btw. tutaj macie najnowsze (chyba) informacje na temat KFP3 https://twitter.com/kfpwikiofficial :)

PandaSylwia

XD LoL

PandaSylwia

Ja czekam na kfp4 a ty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones