PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 995
ocen
7,2 10 1 55995
6,7 10
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

luknąłem teraz ,a tu proszę światowa premiera 18 marca 2016 .Dlaczego każą nam tyle czekać.
A już się cieszyłem że w 2014.

D1999

Sie ciesz bo to znaczy że będzie coś ciekawego skoro tyle będą to robić :D

Claudia_22

obyś miała rację:)

D1999

Orzeszku. ._. Przypandole im tak samo jak song. ._.

olam1999

Do tego czasu będę pełnoletnia i pojadę tam pracowac. ^_^ Nie martwcie się skombinuje wam przedpremierową wersję. :P xDDDD

ocenił(a) film na 9
olam1999

i tak będzie w 2014 ^^ looknijcie na plakat ^^

rewolwer12

No wiem. xD Ale jestem cierpliwa.

ocenił(a) film na 9
olam1999

Pamiętaj wszystko jest możliwe gdy osiągniesz równowagę :D

rewolwer12

Też bym chciała aby byla w 2014 roku ale ten platak może być fotomontażem a informacja o premierze w 2016 roku może być wymyślone więc może się pojawić według mnie wcześniej ale max w 2016 roku

ocenił(a) film na 9
Claudia_22

Dobra czas na Oogwayowską mądrość....Otóż gdy chciałem dodać plakat na filmwebie jakiegoś filmu na który czeka premiera to jak podesłałęm to mi odpisano jedno słowo ,,FANART" ale skoro ambasada filmwebu przyjęła do wiadomości że TEN plakat nie jest Fanartem to jest dobrze no need to worry ;)

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

hahahah

ocenił(a) film na 9
thenalo

no ty się śmiej ale to już mnie wyprowadza z przedtem wyćwiczonej równowagi -_- ciągle próbuje wrzucić plakat na KFP:LOA 4 próby a komentarze w stylu :,,fanart,dodaj orginalny" a jeszcze ten co mnie najbardziej wyprowadził z inner peace:,,nie jestem pewny czy to grafika czy plakat."ale oczywiście na stronie dreamworks.wiki.com czy jakoś tak ,był oficjalny plakat i nadal nie przyjęli!!!!hakerzy...wszędzie hakerzy....no to skor TEN przyjęli to albo kody albo już sam*&*%(^%* nie wiem !!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

<spokojnym głosem > pan się nie denerwuje . Wypije zielona herbata i się uspokoi

ocenił(a) film na 9
thenalo

uaaa......Równowaga....uaaaa..Równo-wa-ga...od razu mi lepiej od herbatki dzięki Zeng

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

dokładnie

ocenił(a) film na 7
thenalo

i jest równo

ocenił(a) film na 9
thenalo

ale zapomniałeś swoich figurek hehe widzisz?

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
thenalo

jak nie jak tak masz (przekazuje figurki na oczach kolegów)

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

znikaj

ocenił(a) film na 9
thenalo

no CHYBA nie :D eheheeh

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

eeeee

ocenił(a) film na 9
thenalo

dokładnie :) wywiadówki nadchodzą i wyjdą na jaw moje .....yyyy nie ważne ._.

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

cha ja mam testy gim.od dzis a ja na fimwebie :)

ocenił(a) film na 9
thenalo

ja też :P

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

żów

ocenił(a) film na 9
thenalo

spoko

ocenił(a) film na 9
thenalo

Założe się że jutro masz kartkówkę albo sprawdzian a i tak siedzisz na filmwebie lub fejsie !

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

nie jutro(dziś data pisania ) mam wole :P

ocenił(a) film na 9
thenalo

ehaha

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

hahahaha hania :D

ocenił(a) film na 9
thenalo

:D oglądałeś nowy odcinek Enter The Dragon ?

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

no nie mogę go znalesć ( bo przegapiłem ) podaj jakaś strone z all odc proszę "D

ocenił(a) film na 9
thenalo

hmmm pytanko : dasz radę obejrzeć english dub? P.S w tym odcinku ...pff zobaczysz sam :P

ocenił(a) film na 7
rewolwer12

tak po eng .
pisane pod czas spr. z infy

ocenił(a) film na 9
thenalo

haha spoko :D 3maj http://pinoyanime.tv/kung-fu-panda-legends-of-awesomeness-season-2-episode-7/

D1999

Myślę że bajki tego typu powinny być co rok, zwłaszcza że jest w postaci serialu... szkoda że rok 2016 jest rokiem odległym... to jakieś 4 lata ???

D1999

Jak się tak zastanowić to jak mamy 2012 rok a oni piszą że 18 marca 2016 roku będzie premiera czegoś to tak jak by to był zwiastun w formie pisemnej. Ale wtf? oni przewiduja 4 lata do przodu i nawet wiedza dzień w którym będzie premiera?? To brzmi dziwnie. I po co tyle czekać skoro KfP ma mieć ok. 8 części to by te wszystkie częsci się w czasie 50 lat jak tak co 5 lat będą robić. A na tym ucierpią bo Angelina Jolie i jack Black się zestarzeją i będą mieć inne głosy tak jak Dustin Hoffman i możliwe że już nie będą podkładać głosów. A wiadomo że jak supergwiazdy podkładają głosy w bajkach to te bajki więcej warte. Więc nie wiadomo czy to prawda cz plotka mediów albo podana maxymalna data premiery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones