PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1487}

Księga cieni: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
4,8 18 577
ocen
4,8 10 1 18577
4,5 6
ocen krytyków
Księga cieni: Blair Witch 2
powrót do forum filmu Księga cieni: Blair Witch 2

same negatywy na forum

ocenił(a) film na 6

uważam, że ten film nie ma nic wspólnego z częścią 1 poza wątkiem z wiedźmą z Blair Ale nie oceniam kontynuacji tylko oddzielny film, który uważam za niezły Momentami straszył a zakończenie jest ekstra: zaskakujące, niezrozumiałe, po prostu ciekawe....... czasaem mam wrażenie że niektórzy muszą odreagować pisaniem bzdur na forum fakt, że na filmie posikali sie ze strachu...

Giegla

Zgadza się. To nie jest kontynuacja The Blair Witch Project, a kolejna opowieść z wiedźmą w tle. Film sam w sobie naprawdę dobry, ciekawy i zaskakujący.
I myślę, że mimo wszystko może rzucić nieco światła na część pierwszą. Bo czyż na podstawie Księgi Cieni nie można wysnuć wniosku, że bohaterów "jedynki" ukatrupił (porwał czy cokolwiek innego) jakiś człowiek (grupa ludzi)? Tak jak pierwszoplanowe postaci Księgi Cieni zamordowały turystów pod wpływem jakiegoś złego uroku wiedźmy, tak i kilka miesięcy wcześniej jakiś inny człowiek, czy grupa ludzi, mógł się zaczaić na filmowców kręcących się po lesie...

ocenił(a) film na 2
Giegla

Wszyscy źli, bo nie myślą tak jak ja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones