PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395824}

Krzyk 4

Scream 4
5,6 35 tys. ocen
5,6 10 1 34555
6,2 19 krytyków
Krzyk 4
powrót do forum filmu Krzyk 4

Mówicie, co chcecie, ale ta część zapowiada się ciekawie. Obsada robi wrażenie. Myślę, że nie będzie to taki chłam, jak poprzednie części.

almost_american

a ja myślę, że będzie chłam i takie trochę rozczarowanie, ale trzymam kciuki, bo do tej pory podobała mi się cała trylogia. Myślę jednak, że średnia ledwo co dojdzie do 6,1 może 6,2 i w tym przypadku będzie tak samo jak z innymi filmami typu czteroczęściowa trylogia np. Oszukać przeznaczenie 1-3 spoko, a 4 to był totalny chłam

ocenił(a) film na 6
lila0202

I tu się mylisz koleżanko [kolego?]. Pierwsze dwie odsłony Krzyku można już spokojnie włożyć do klasyki gatunku slasherów. Trójka to faktycznie było dno ale trzeba oddać, że spinała wszystkie trzy części w jedną logiczną całość. I teraz a propos części czwartej. Scenariusz jest napisany przez Kevina Williamsona - który dał pomysł na pierwsze dwie części. Z drugiej strony również scenarzysta słabiutkiej części trzeciej Ehren Kruger maczał palce przy scenariuszu czwórki. Myślę, ze może wyjść z tego mieszanka wybuchowa i dostaniemy naprawdę dobry film. Szczerze na to liczę.