PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167732}

Kroki w chmurach

Dhaai Akshar Prem Ke
2000
6,3 1,8 tys. ocen
6,3 10 1 1823
Kroki w chmurach
powrót do forum filmu Kroki w chmurach

Zapewne się mylę ale mam wrażenie że w tym filmie gra Kavish Majmudar, który grał młodego Rohana z "Czasem słońce, czasem deszcz". Zapewne się mylę, gdyż w jego zagranicznej filmografii (na filmweb nie znalazłem tego aktora - wyrzuca mi kogoś takiego ale nie ma jego zdjęcia w filmie z 2013 nic po za tym). Myślę, że ten aktor powinien być na Filmweb za sam film "Czasem słońce czasem deszcz" ale mniejsza o to. Pewnie to niepotrzebny wątek, po prostu się zdziwiłem że ktoś podobny gra w filmie z 2000 roku i w roku 2001 gra aktor który ma swój pierwszy debiut. Na chwilę obecną obejrzałem dopiero połowę filmu "Kroki w chmurach" i w scenie w której karzą im się położyć do łóżka , wychodzą z niego chłopcy i jeden z nich jest strasznie do niego podobny. Jak obejrzę cały to może pokażą go z bliska. Jednak zakładam że się mylę skoro w jego filmografii jako pierwszy film wypada na rok 2001 (wspomniany wyżej "Kabhi Khushi Kabhie Gham").

Alan_F

No i jestem już prawie przy końcówce i mogę powiedzieć że to jednak nie on. Podobna budowa ale z mimiki twarzy zupełnie się różnią. Wyszło na to, że oceniam ludzi po otyłości i wrzucam ich do jednego worka.
Mam nadzieję że się nikt na mnie nie obrazi za to ;)