PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736723}

Kraina lodu II

Frozen II
6,9 56 677
ocen
6,9 10 1 56677
5,7 25
ocen krytyków
Kraina lodu II
powrót do forum filmu Kraina lodu II

Póki co naciskają tylko lgbt, a oni w piramidzie priorytetów lewicowych są najniżej, wiec póki co nie ma się bać, ale jak imigranci wybuchną ze swoimi pomysłami to może już nie być tak kolorowo http://pikio.pl/fani-krainy-lodu-chca-by-bohaterka-zostala-lesbijka/
Te naciski tez z przymróżeniem oka, żeby nie było :D

Sparow5

Elsanna jest w Ameryce bardzo popularna... sam poszukuję w internecie jakiś fajnych (czyt. normalnych) fanficków z Frozen... i co trzeci to Elsanna :P No... może przesadzam, ale trzeba to podkreślić :) Powoli to ustępuje, ale pewnie przed i po premierze Frozen 2 znów się tego nazbiera. Tak było już po Frozen Fever.

Anonim90

Kiedy pierwszy raz przypadkiem natrafiłam na pomysł "Elsanny" to byłam przerażona. Naprawdę co trzeba mieć w głowie żeby marzyć o tym, że postacie z filmu dla dzieci, do tego rodzone siostry były parą? Podobnie jest np. z serialem My Little Pony, też produkcji głównie dla najmłodszych, ale w internecie znajdziesz głównie tworzoną przez "fanów" eee.. "kucykową erotykę?". To przerażające i smutne i weź tu zacznij z dzieckiem na kolanach szukać mu obrazków z ulubionej bajki w internecie...

Vanad25

Na pewno jest jakiś powód... Inaczej Elsanna by się nie przyjęła. Zrozumiałbym, gdyby to były tylko lesbijki... Ale siostry? Kazirodztwo... Nie, to, że tyle ludzi to lubi to jest... Aż straszne.

Vanad25

Zgadzam się z Tobą. Wrzucane takich rzeczy to obłęd. Tolerancja, a homoseksualna propaganda to dwie różne rzeczy. No i jeszcze żeby z siostrą......

Sparow5

Mam nadzieję, że nie. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, nie mnie decydować kiedy ktoś naprawdę kocha i z kim jest szczęśliwy, ale nie podoba mi się pomysł żeby kwestię orientacji seksualnej "wpychać" do bajek dla najmłodszych (bo choć Frozen to film genialny, to jednak po prostu dla dzieci). Nie da się ukryć, że z hmm... biologicznego punktu widzenia raczej więcej jest dzieci par heteroseksualnych i że raczej to związki chłopak-dziewczyna są bardziej naturalne, więc dzieciom lepiej takie właśnie przedstawiać. Osobiście uważam, że postacie homoseksualne , mogą, a wręcz powinny pojawiać się w filmach nawet takich dla powiedzmy troche starszych dzieci (tak 12+), z tym że istnieje duże prawdopodobieństwo że tacy bohaterowie zostaliby przerysowani bo (jak możemy to wszędzie obserwować) najczęściej w mediach pojawiają się homoseksualiści o bardzo skrajnych poglądach, którzy oczekują od świata niewiadomo czego, lubią szokować, zachowują się jakby na świecie było więcej par "homo" niż "hetero" i to oni najwięcej krzyczą, i to pod nich musiano by taką postać stworzyć, a to nie skończyłoby się dobrze.

Vanad25

Ja też mam taką nadzieję. Również uważam że trzeba być tolerancyjny dla osób homoseksualnych, ale wpychane takich wątków to przesada.

Sparow5

Ja myślę ze nie ulegną. Nawet jeśli parę osób by to poparło bo teraz to jest modne i homo muszą być wszędzie, to moim zdaniem większość rodzicow nie wezmie swoich pociech na ten film.A raczej twórcy chcą zarobić :D

elemore

W Zwierzogrodzie i Pięknej i bestii ulegli. Mam nadzieję że już więcej nie popełnią tego błędu, jednak potwierdzenia na to nie ma :(

Andrzejcoolziomek

W zwierzogrodzie jaka postać była homo?
A w pięknej i bestii to nie była postać pierwszoplanowa. Przecież Elsę naśladują wszystkie małe dziewczynki i śpiewają "mam tę moc" :) i tak uważam, że tego nie zrobią :D

elemore

Ci tacy dwaj. Jeden był wysoki, a drugi niski z tego co pamiętam.

Andrzejcoolziomek

niewiele mi to mówi, ale to nic xD

ocenił(a) film na 9
elemore

Przecież w jedynce już był wątek homo. Skoro nikt z was tego nie zauważył to chyba aż tak to nie przeszkadzało :P

Sparow5

Wydaje mi się że Elsa nie będzie lesbą, jednak zaczynam się bać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones