PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764670}

Kraina cudów

Wonder Park
6,2 4 025
ocen
6,2 10 1 4025
5,0 3
oceny krytyków
Kraina cudów
powrót do forum filmu Kraina cudów

7/10

ocenił(a) film na 7

7/10 Fajny film animowany, mający sensowna fabułę. Bardzo małe, kilkuletnie dzieci raczej nie powinny go oglądać ponieważ są tam sceny zagrożenia czy smutku.

Czy warto pójść do kina - warto (ale niekoniecznie z malutkimi dziećmi)

Czy warto zobaczyć na małym ekranie - warto

balto14

Czyli nie dla 4 latka?

ocenił(a) film na 8
serene5

Dziś byłam z czteroletnią córką - wyszła z kina bardzo zadowolona (ja też). W trakcie seansu nie płakała ani nic z tych rzeczy. Raz się za to zaśmiała w głos. A zagrożenie takie czy inne jest w większości bajek. Tutaj nikt nie umiera, ani nawet nie odnosi żadnych ran (poza zadrapaniem na łokciu czy kolanie). Polecam!

ocenił(a) film na 8
serene5

To był jej kinowy debiut. :)

ocenił(a) film na 8
serene5

Dzisiaj zabrałam na to moich bratanków - 4,5 roku i 9 lat. Obaj zachwyceni filmem. Kilka razy wszyscy śmialiśmy się w głos. Naprawdę godne 8* jak dla mnie i młodszych widzów

ocenił(a) film na 7
serene5

Tu jest pewna trudność bo to zależy od indywidualnego odbioru dziecka, jego charakteru, czy idzie w grupie, czy z rodzicami, czy tylko z mamą alb tatą, czy z rodzeństwem. Ja staram się w opisach filmów sygnalizować że coś może być dla niego niekomfortowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones