PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6855}

Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów

A Nightmare On Elm Street 3: Dream Warriors
7,0 23 573
oceny
7,0 10 1 23573
6,7 11
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów

Uwielbiam tą część. Jest niesamowita i najbardziej kojarzy mi się z dzieciństwem. Świetni aktorzy, zajebista Patricia Arquette. No i ten początek, mógłbym go oglądać miliard razy. Cytat Poe , organki i napis, a potem jak Kristen robi ten domek. Zajebisty klimat i najlepsze efekty specjalne w serii. Ale to moja opinia :) jak coś.

ocenił(a) film na 10
Cobra_Choke

Zgadzam się z tobą :)

Cobra_Choke

Ja rowniez sie zgadzam moim zdaniem z calej serii to jedynka i wlasnie trojka sa najlepsze

Siwy1984

Choc oczywiscie cala seria jest ogolnie super

ocenił(a) film na 8
Cobra_Choke

Zgadzam się z załozycielem postu ta częśc nie ma sobie równych jest najlepsza z całej seri , . Dwójka koszmaru to Trójki moim zdaniem nie ma startu tylko 1 i 3 dobre pózniej było coraz gorzej

ocenił(a) film na 7
Cobra_Choke

Tylko jedynka i trójka są warte obejrzenia z całego cyklu. Reszta to mniejsze lub większe nieporozumienie.

ocenił(a) film na 8
Heatseeker

to oczywista oczywistość że 1 i 3 odstają wyraźnie od reszty, z całej serii tylko te dwie dość dobrze zapamiętałem z czasów młodości i ery vhs, inne części niemal zupełnie wyleciały mi z pamięci

ocenił(a) film na 7
Ketrid2_

Najlepsze są 1,3 i 7.

ocenił(a) film na 8
Cobra_Choke

Dokładnie tak. No i jeszcze "Into the fire" do tego. Zajebista nuta i super film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones