PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237829}

Koszmar kolejnego lata

I'll Always Know What You Did Last Summer
2006
4,6 6,3 tys. ocen
4,6 10 1 6311
Koszmar kolejnego lata
powrót do forum filmu Koszmar kolejnego lata

Zaden z aktorow grajacych w tym filmie nie ma nastu lat, co lepsze niektorym blizej do trzydziestki niz takiej 19chociazby. Ale to niepierwszy taki film. Nierzadko sie zdaza ze 20latki graja17latkow, a co lepsza 20-kilkulatki graja 16 a nawt 15latkow. W zasadzie to nawet tak jest w zdecydowanej wiekszosci przypadkow. E co ja tam plote, prawie zawsze! Oto przyklady: buffy postrach wampirow (mozna sobie poogladac roczkniki coponiektorych aktorow), asy z klasy, kochane klopoty, krzyki, koszmary, sabriny nastoletnie czarownice, titanici no i ogolem te wszyskie filmy dla mlodych ludzi oraz nietylko. Nie mowie ze wszystkie postacie z tych filmow sa odmladzane ale wiele jest, a czesto nie o te 2 czy 3 lata, czasem nawet o 7,8... wiecej. Moze sie czepiam szczegolow, moze jestem przewrazliiona, ale mam wrazenie ze w obcych krajach stara sie na sile "wydoroslic" nastolatkow. To mnie ze tak powiem "ciut" denerwuje. OO ULZYLO MI!!!

kryptonim_zajec

tak zawsze jest w amerykańskich filmach :D

___x___

Fakt, nawet w "Strasznym filmie" zwrócili na to uwage.To chyba dlatego że starsi aktorzy podobno grają lepiej.

ocenił(a) film na 10
Ash_2

i o to własnie chodzi ,ze mają większe doswiadczenie i PEWNIE lepiej grają.Choć nie koniecznie , młodzi to tez swietni aktorzy ale niektórzy reżyserzy boją się zaryzokowac zatrudniajac ich ;)