PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754545}
6,2 40 172
oceny
6,2 10 1 40172
5,1 17
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Film jest treściwy.Nie ma w nim czasu na typowe Polskie przedłużanie, gapienie się w dal,niepotrzebne cisze itd,itp. I za to ogromny plus. Bohaterowie są autentyczni.U tych starszych widać rutynę zmęczenie ta robotą itd wygląda to bardzo naturalnie.Więckiewicz Mistrzostwo Świata ,Przemysław Bluszcz wreszcie rola dla niego kawał chłopa to musi mieć gnata i być twardziel ze swojej roli wywiązał się nienagannie,Tomasz Ziętek bardzo miłe zaskoczenie zagrał fantastycznie,Łukasz Simlat to są filmy dla niego to może być drugi Linda polskiego kina akcji jeśli tylko robili by takie filmy gość jest naturalny twardziel doskonale gra bezwzględnych bandziorów potrafi budzić niepokój świetny! Janusz Gajos na swoim poziomie chociaż już go takiego widziałem w jakiejś roli.Nie jest to zarzut bo zagrał bardzo dobrze na swoim poziomie od aktora w tym wieku z takim doświadczeniem ciężko wymagać więcej choć w paru scenach pokazał coś czego jeszcze nie widziałem.Bardzo dobra fabuła świetnie wykonane .Jeśli zastanawiacie się czy iść do kina WARTO . Byłem na seansie na godz 23.20 Olsztyn multikino po 12 godz pracy ....Nawet mi się przez sekudne nie zachciało spać!POLECAM

ocenił(a) film na 4
lupus198116

Chyba oglądaliśmy inny film. Widocznie o 23.20 byłeś już bardzo zmęczony i było Ci wszystko jedno.

ocenił(a) film na 8
stasiak965

1200 osób ocena 6,6 czyli raczej Dobry niż twoje 4 co jest oczywistą przesadą.Chyba się po prostu nie znasz i lepiej będzie jak wrócisz do Transformersów czyli filmów na twoim poziomie intelektualnym Pozdarwiam.

ocenił(a) film na 4
lupus198116

Jak na ironię : Deadpool 10/10, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów 10/10 .

ocenił(a) film na 8
stasiak965

Porównując te filmy pokazujesz swoją indolencje filmową.Naprawdę nie widzisz różnicy? Współczuje!Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
lupus198116

Różnica jest jedna, ja nie oglądam tego typu filmów, a Ty? ;)

stasiak965

Jeśli ktoś neguje dobre filmy (dobre = uznane przez większość za dobre), to zawsze mam ciekawość poznać chociaż TOP5 filmów tejże osoby. A więc jeśli jesteś odważny zarekomenduj Twoje ulubione, sprawdzimy czy faktycznie jesteś w temacie Konwoju.

ocenił(a) film na 4
TheFUN

W takim razie zapraszam na mój profil, ale pewnie nie zaskoczysz się.
W końcu ( dobre = uznane przez większość za dobre )

ocenił(a) film na 8
stasiak965

Zaskoczyłeś mnie mamy 10-siątki na tych samych filmach w większości .Czy ty aby przypadkiem nie jesteś jednym z tych gości uprzedzonych do Polskiego kina który zawsze będzie na nie bo film jest Polski!

ocenił(a) film na 8
lupus198116

Dokładnie tak. Film wciąga od początku, świetna gra aktorska, zdjęcia, muzyka, nieoczekiwane zwroty akcji - to jest to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones