PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754545}
6,2 40 172
oceny
6,2 10 1 40172
5,1 17
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Obsada, temat, czyli film nastawiony na nagrody.

Myszkin_filmweb

I nylonowe kopie kamizelek FSBE AAV QR od Eagle Industries Ehh -_-'

Myszkin_filmweb

Brak Karolaka w obsadzie nie wróży dobrze tej produkcji.

marcin261287

Ach Ty śmieszku ty

ocenił(a) film na 4
Myszkin_filmweb

Patrząc na nazwisko reżysera nie oczekiwałbym tego. Mimo to fajnie jakby się udał w końcu ma w obsadzie Czopa,Gajosa i Więckiewicza.

Lukasz_Broda

i Dorotę Kolak

ocenił(a) film na 4
edziuniek

Owszem. Zapomniałem o niej.

Lukasz_Broda

Czemu ? A supermarket, to zły film był ?

chemas

Hmmm... jakos Supermarket mna nie wstrzasnal, tylko troszke zmieszal mi wnetrznosci ;) W tym przypadku: pozyjemy, obejrzymy :)

Lukasz_Broda

Patrząc na zwiastun myślę że się uda zrobić dobry film. W obsadzie aktorskiej praktycznie brak słabych punktów, za dźwięk i zdjęcia odpowiadają wschodzące gwiazdy polskiej kinematografii a i sam reżyser choć nie ma imponującego portfolio mimo poważnego już wieku, ma jednak w dorobku jakieś tam nominacje do nagród.

ocenił(a) film na 8
Darq85

Też mam taką nadzieję , bo gdyby się jednak reżyserowi nie udało to szkoda takich dobrych aktorów..Natomiast zwiastun filmu często wprowadza w błąd i trudno się nim sugerować.Nie wiem, czy pamiętasz zwiastun "Pod mocnym aniołem" Smarzowskiego? a jaki okazał się film ( zresztą wg mnie genialny). Pożyjemy, zobaczymy.Pozdrawiam!

Myszkin_filmweb

Nie mogę się już doczekać tego filmu. Obsada super, temat dobry.

ocenił(a) film na 5
chemas

i to niestety wszystko. Film mocno przeciętny, a cała idea filmu mocno naciągana. Czy ktoś widział w dzisiejszych czasach więźniarkę która nie ma GPS?

ocenił(a) film na 5
chemas

i to niestety wszystko. Film mocno przeciętny, a cała idea filmu mocno naciągana. Czy ktoś widział w dzisiejszych czasach więźniarkę która nie ma GPS?

pawulon1_2

hmmmm, mimo to obejrzę

Myszkin_filmweb

Nie sądzę, aby tak było. Reżyser miał pomysł na historię, która do tej pory nie była poruszana w żadnym filmie, dobrał bardzo dobra obsadę, najlepsi aktorzy a nie jakaś amatorzy czy celebryci i świetnego operatora. Dla mnie film jest wiarygodny, możemy przypuszczać, a nawet mieć pewność że tak wygląda robota za murami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones