PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754545}
6,2 40 186
ocen
6,2 10 1 40186
5,1 17
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Tak wygląda "uczciwość" tego portalu? Napisałem szczerze i krytycznie i co? Ktoś kto zapłacił za promowanie tego filmu steruje tym forum, żeby tylko same "achy i ochy" były na pierwszej stronie? Wstyd! Za taką manipulację obniżam z 3 na 1

ocenił(a) film na 6
ostry_cenzor

Bo domyślnie forum sortuje się od NAJLEPSZYCH wpisów, czyli takich, które mają najwięcej łapek. Jak sobie zmienisz sortowanie na "od najnowszych" to będziesz miał na 1 stronie :facepalm:

ocenił(a) film na 6
ostry_cenzor

e, już widzę, że masz tam dużo łapek, a i tak jest na 2 stronie, więc zwracam honor i nie wiem, czemu tak jest

ocenił(a) film na 1
Juelej

No niestety... śmiech na sali po prostu, zwątpiłem już w filmweb całkowicie

ocenił(a) film na 1
ostry_cenzor

Niestety zgadzam się z tym. Film jest tak słaby, że nawet szkoda tego komentować. Nawet obsada tego nie pociągnęła. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się po tym reżyserze niczego dobrego. I jeszcze dorwał się do scenariusza. A udźwiękowienie to po prostu hańba. Dlatego nie wierzę w tak dużą ilość pozytywnych komentarzy. Zresztą z perspektywy czasu widać, że to prawda. Jedna nagroda na nieznanym festiwalu. Nawet nie chcę myśleć przez kogo i ZA CO przyznana. Na szczęście w 2020 roku prawie nikt nie zna tego filmu. I dobrze, bo to hańba dla polskiego kina. I dla filmwebu, ktory stara sie sprawić wrażenie że, mamy do czynienia z dobrym kinem. Wstyd po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones