PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754545}
6,2 40 173
oceny
6,2 10 1 40173
5,1 17
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Uważam, że ma talent.
Nawet w mniejszych rolach, za każdym razem stara się pokazać coś innego.
Nie wchodzić w schemat.

jak dla mnie przeszedł dużą zmianę na plus od czasu swojego debiutu, w Konwoju pokazał się od bardzo dobrej strony

użytkownik usunięty
Carol_Ek

Moim zdaniem on unika zaszufladkowania.
Nie chce być kojarzony z jakimś jednym typem postaci.
A to cecha dobrego aktora.

Talent może i ma ale w Konwoju wypadł bardzo blado i nieprzekonująco

użytkownik usunięty
bibunio89

A może taka ta postać miała być na tle innych...? :)

zdecydowanie jego rola miała być inna, przede wszystkim jego bohater miła nie być "skażony" pracą w służbie więziennej, młody idealista, który kiedyś będzie bronił niesłusznie skazanych

użytkownik usunięty
patryk_filmaniak_88

I taka moim zdaniem ta postać właśnie jest:)

ocenił(a) film na 7

Moim zdaniem był potencjał na "coś" więcej... Nie zapamiętałbym go jako godnego uwagi aktora po tym filmie - gdybym go widział pierwszy raz.

ocenił(a) film na 8
Kaiser_3

Ja podobnie, generalnie Gajos i reszta dobrze jak zwykle, ale akurat postać grana przez Ziętka mogła pokazać więcej "buntu", co nie zmienia faktu, że film mi się podobał.

ocenił(a) film na 8
torinho

Zwłaszcza w porównania do kolesia z GISW - akurat ta postać moim zdaniem była zagrana najlepiej.

ocenił(a) film na 7
bibunio89

Właśnie miałem to samo napisać. Pamiętam, że miałem b. dobre wrażenie po Kamieniach na szaniec.
Ale w tym filmie wypada słabo. Szkoda, bo film jest naprawdę dobry, a rola, którą dostał stwarzała spory potencjał. Może to też kwestia tego, że Gajos, Więckiewicz, Bluszcz, Simlat grają znakomicie - więc widać różnicę...

bibunio89

Postać jak postać, ale wydaje mi się ze Ziętek nie był na tyle "w roli" co koleś z GISW czy Czop jako więzień. Mimo ze nie przepadam za Czopem jako aktorem tutaj pozytywnie mnie zaskoczył. Ziętek letni.

pokatna

No Ziétka wywalili po roku z Akademii teatralnej..bo byl niepokorny..
a kto gral ltego 'kolesia z gisv'?

luza

Łukasz Simlat :)

pokatna

troché sié powtarza.. i juz sié robi nudny z tymi przeklestwami na fejsie i isciem za Glinská ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones