PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10330}

Koniec

The End
5,0 46
ocen
5,0 10 1 46
Koniec
powrót do forum filmu Koniec

witam! filmu nie widziałem ale w jednej książce przeczytałem że w tym filmie w sposób skandaliczny potraktowano słowa hymnu polskiego..
czy to prawda??

ocenił(a) film na 4
kubem4

nic takiego nie zauważyłam, żarty o polakach takie same jak te o żydach, czy afro amerykanach nic nad czym można by się porozczulać, oczywiście jeśli ma się dystans XD i poczucie humoru ... mnie teksty o polakach bawiły :p

ocenił(a) film na 6
kubem4

Naszego hymnu nie obrażano. Był w filmie tylko Polak-psychopata, który zabił własnego ojca bo był zbyt Polski(z amerykańskiego punktu widzenia).

ocenił(a) film na 6
kubem4

Było coś na zasadzie: "How do you sing the Polish national anthem? You don’t sing it, you fart it."
Ogólnie film niezły. Ale jakoś przy drugim razie już nie jest taki zabawny jak za pierwszym - przynajmniej dla mnie.

bequarel

Waldemar Łysiak w swoim cotygodniowym felietonie "Łysa Prawda" w Tygodniku Do Rzeczy (Nr 39/2018, s. 99) napisał, że w filmie "The End" Burta Reynoldsa "polski hymn narodowy wykonuje się odbytnicą, pierdząc" (pisownia oryginalna).

GajuSZ_SaDecki

no to w takim razie kłamał...

kubem4

zapewne chodzi o "Konkwistę" Waldemara Łysiaka ;)

użytkownik usunięty
Plainview

Łysiak pisał o tym w wielu książkach. No, ale prawda w naszych czasach jest zakazana.

Waldemar Łysiak w swoim cotygodniowym felietonie "Łysa Prawda" w Tygodniku Do Rzeczy (Nr 39/2018, s. 99) napisał, że w filmie "The End" Burta Reynoldsa "polski hymn narodowy wykonuje się odbytnicą, pierdząc" (pisownia oryginalna).

Plainview

A to dobre. Właśnie czytam "Konkwistę" i weszłam na filmweb w celu sprawdzenia tego filmu :-) Gdyby Łysiak o tym nie napisał, to chyba pies z kulawą nogą by się tym filmem nie interesował, przynajmniej u nas. 23 głosy...

Georgiana_1

Dokładnie. Zadziałał tu częsty mechanizm, który w ostatnich dniach można było zaobserwować choćby w sprawie spektaklu "Golgota Picnic", choć oczywiście, na znacznie mniejszą skalę. Głośne niezadowolenie z jakiegoś utworu powoduje, że ten staje się coraz bardziej popularny.

Plainview

Ale jeśli tylko wiele osób o tym mówi, a nikt nie ogląda, to nie jest szkodliwe. Nie słyszałam o jakichś tłumach na "Golgota Picnic". Chociaż skandal to często używany sposób, by przyciągnąć publiczność czy klientów.

Georgiana_1

Waldemar Łysiak w swoim cotygodniowym felietonie "Łysa Prawda" w Tygodniku Do Rzeczy (Nr 39/2018, s. 99) napisał, że w filmie "The End" Burta Reynoldsa "polski hymn narodowy wykonuje się odbytnicą, pierdząc" (pisownia oryginalna).

Plainview

Waldemar Łysiak w swoim cotygodniowym felietonie "Łysa Prawda" w Tygodniku Do Rzeczy (Nr 39/2018, s. 99) napisał, że w filmie "The End" Burta Reynoldsa "polski hymn narodowy wykonuje się odbytnicą, pierdząc" (pisownia oryginalna).

kubem4

Waldemar Łysiak w swoim cotygodniowym felietonie "Łysa Prawda" w Tygodniku Do Rzeczy (Nr 39/2018, s. 99) napisał, że w filmie "The End" Burta Reynoldsa "polski hymn narodowy wykonuje się odbytnicą, pierdząc" (pisownia oryginalna).

GajuSZ_SaDecki

No to czas najwyższy wypierdzieć ten hymn.

ChubakaCieLubi

No to sprubój, nagraj, i prześlij. Chętnie posłucham....

kubem4

Tego nie wiem, ale raz to jest „Zbój” (w tłumaczeniach wersji telewizyjnej), później ,,Bandzior", a na końcu (na FW) to ,,Bandyta". Lepszy złodziej niż bandyta, wracaj Burt do koryta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones