PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 97 tys. ocen
6,6 10 1 97104
5,4 13 krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

Który z wątków podobał się Wam najbardziej ?
Który jest bliski Waszemu życiu, a który Was nie przekonał?

Mnie osobiście podobał się ten z Gigi, bezpretensonalną dziewczyną, desperacko szukającą miłości. Nieco przerysowane są jej reakcje, ale ogólnie...hmm. sympatycznie?

użytkownik usunięty
Amelia_2

Wątek z Gigi szczerze mówiąc podobał mi się najmniej. Za to najlepszą i myślę, że najbliższą mi samej jest historia Anny.

ocenił(a) film na 6

Wątek z Anną podobałby mi się bardziej, gdyby nie była ona typową "dziewuchą wskakująca każdemu do łóżka". Rozumiem, że zakochała się w żonatym facecie-zdarza się, wkurzało mnie igranie jej z tym swoim chłopakiem. Rola idealna dla Scarlet.

Amelia_2

Zgadzam sie, rola w sam raz dla Scalett. Mi akurat zepsula caly film, bo jej nie lubie a ogolnie podobalo mi sie.

Amelia_2

A mi się podobało to jak Beth zrozumiała, że nie liczy się ślub. Po tym jak przekonała się jacy mężowie jej sióstr są, zrozumiała, że facet ją naprawdę kocha..

ocenił(a) film na 7
shakna

dla mnie sympatyczna GG i związek Beth, taki ujmujący:)

ocenił(a) film na 8
marianna_p

wątek Gigi był przezabawny, uroczy(zwłaszcza końcówka),dla mnie najlepszy:) co do Anny - Scarlett zawsze gra takie sucz, ehs...

ocenił(a) film na 8
Amelia_2

Beth + Neil - super wątek.
Gigi - okropna, nie znoszę tego typu dziewczyn. :)
Neil i Ben - ciacha!

ocenił(a) film na 7
minoki

Beth + Neil. W związkach dokładnie tak jest - presja potrafi zniszczyć wszystko.

Ogólnie film bardzo OK (jak na swój gatunek) i bardzo życiowy.
Ale ksiązka była o wiele wiele lepsza