PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655068}
2,4 8 289
ocen
2,4 10 1 8289
1,0 6
ocen krytyków
Kobiety bez wstydu
powrót do forum filmu Kobiety bez wstydu
użytkownik usunięty
DawcaMocyWNocy1993

I pięknie zaorał :)

Ten film zaorał się sam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Nie każdy. Ma jeszcze serię "dobre, a polskie". Nie jego wina, że mało który polski film z ostatnich lat nadaje się do czegokolwiek :( A jak jest komedią, szczególnie romantyczną, to możemy z góry założyć, że trudno będzie znaleźć obiektywnie jakiekolwiek zalety :(

DawcaMocyWNocy1993

Przed chwilą obejrzałam i popłakałam się ze śmiechu :D Recenzja 100x lepsza niż sam "film".

DawcaMocyWNocy1993

Wlasnie ogladam Masochiste, prawie sie poplakalem ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andrzejek324

Miło poznać twoją opinię, tylko przydałyby się konkrety przed groźbami obcinania rąk i wyrywania języka.
I tak, specjalnie założyłem konto na filmwebie, żeby napisać ten komentarz. Miłego dnia.

crafciak31

Po prostu denerwuje mnie jak ktoś bez podania argumentów wyśmiewa polskie filmy i gada głupoty bez sensu, a to właśnie robi ten cały Masochista.

Andrzejek324

Ja też mogę w tej chwili powiedzieć, że gadasz bez sensu. Co aż tak cię oburzyło w filmach Masochisty? Obraził jakiś film, który jest dla Ciebie arcydziełem? Nawet jeśli, to dlaczego uważasz, że się myli?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andrzejek324

Powiedz to tym biednym recenzentom, którzy musieli pójść na te kiepskie filmy, żeby je ocenić. "Skoro ci się nie podobał, to po co go oglądałeś?"
Wiem, że oburza cię fakt, że ktoś ma inną opinię jak Ty i mówi o niej głośno, ale tak samo jak nie mogę napisać "skoro się nie podoba, to nie oglądaj", tak Ty nie możesz zabronić mieciowi oceniać tej kaszany, która mu się nie podoba i jej potem nie ocenić. A, i co ujmujesz w "nie zna się na polskim kinie?". Co rozumiesz poprzez znanie się na polskim kinie? Wierz mi lub nie, ale raczej nie trzeba "znać się" na polskim kinie, aby zauważyć, że coś jest nie tak z np. w/w filmem.

crafciak31

Problem z nim jest taki, że on ogląda każdy polski film tylko po to żeby go wyśmiać i nie ważne czy jest dobry czy nie to ten pajac i tak go wyśmiewa. Jak się czegoś nie lubi to się tego nie ogląda i tyle w temacie.

Andrzejek324

Mówisz tak, bo wyśmiał twój ulubiony film (filmy) i nie potrafisz zrozumieć, że są ludzie o odmiennej opinii.

Andrzejek324

Który film tak obraził, że czujesz wewnętrzną potrzebę szkalowania miecia?

crafciak31

Człowieku pisałem już dwa razy. Ten pajac wyśmiewa każdy polski film, niezależnie od tego jakie dostał recenzje i czy jest dobry czy słaby. Ten kanał założył tylko po to, bo nie lubi polskich filmów.

Andrzejek324

wybacz, ale twoje oceny nowych pitbulli i botoksu wyjaśniają wszystko xD

Rysio9742

Nie będzie mnie pouczał jak mam oceniać filmy ktoś kto wystawił Harremu Potterowi ocenę osiem.

Andrzejek324

Co złego jest w wystawieniu Potterowi oceny "osiem"? :) I... Tak sobie myślę... Chyba nie oglądasz Masochisty zbyt uważnie. Otóż, Mietek nieraz mówił, że są dobre, polskie filmy i on nie zgadza się z tym, że nie umiemy robić filmów, ma nawet serię "Dobre, bo polskie", czy jakoś tak. W każdym razie, Mietek recenzuje te filmy, które są według niego słabe (i nie tylko według niego, proponuję zerknąć na opinię na Filmwebie, np. Kobiety bez Wstydu ma dwie gwiazdki, chyba nie bez powodu?). Ma prawo do swojej opinii i nie, nie zgodzę się z tym, że Mietek ogląda filmy tylko po to, żeby je zbesztać. Swoją drogą, proponuję nabrać trochę szacunku dla drugiego człowieka. Jak można powiedzieć, że powyrywałbyś ręce i język komuś, kto ma odmienne zdanie? To naprawdę przerażające.

Andrzejek324

A, i z brakiem argumentów się nie zgodzę. Mietczynski analizuje filmy niemal scena po scenie, i dokładnie wyjaśnia, co mu się podoba, a co nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andrzejek324

Poddaję się. Niektórym ludziom do rozumu nie przemówisz...

ocenił(a) film na 1
crafciak31

Andrzejku, to jak wytłumaczysz istnienie serii Miecia ,,Dobre, a polskie"?
Czyżby mietczynski jednak lubił niektóre polskie filmy? Czy to może jednak jakiś jego podły, perfidny plan mający na celu odwrócenie naszej uwagi od tego, że NIENAWIDZI polskich filmów?

ocenił(a) film na 1
DawcaMocyWNocy1993

bardzo pieknie, tak jak film 1/10

DawcaMocyWNocy1993

https://www.youtube.com/watch?v=u-1pSw0vhWw a jeszcze odsyłam tutaj :) enjoy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones