PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796435}
5,5 29 592
oceny
5,5 10 1 29592
2,8 12
ocen krytyków
Kobieta sukcesu
powrót do forum filmu Kobieta sukcesu

Jak na złość, gdy bardzo chcę poznać tytuł jakiejś piosenki to nie jestem w stanie tego w żaden sposób znaleźć. Jeśli ktoś wie, co za piosenka leci w tle, gdy (mam nadzieję, że nie uznacie tego za jakiś ogromny spoiler) Mańka uderza w kierownicę dłońmi ze smutku/rozpaczy to będę BARDZO wdzięczna za informację na temat tej piosenki, wokalistka, tytuł, cokolwiek. W internecie na ten moment nie ma płyty z ścieżką dźwiękową, spisu piosenek, nic... Eska podaje 3 piosenki, które ja sama zgadłam "po jednej nutce". #pomocnaeska

Gdybym wiedziała, że nie są podane te informacje to po prostu użyłabym shazzama w kinie...

ocenił(a) film na 5
Inezune

Niestety rzadko podawane są, albo nigdy, piosenki używane z banków muzyki. Ktoś pomógł mi znaleźć ten utwór. Nosi tytuł "Love and War" i można go posłuchać tu: youtu.be/PB8X0e98DP8

ocenił(a) film na 5
Inezune

Poza tym Shazam też by ci nie pomógł...

ocenił(a) film na 5
Blu_jewel

Dziękuję!!! :) Zdziwiłam się, że tak ciężko mi ją znaleźć, bo słyszałam ją jeszcze w serialu "M jak miłość". Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones