PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227981}

Keith

2008
7,4 64 tys. ocen
7,4 10 1 64165
Keith
powrót do forum filmu Keith

Keith będzie w telewizji !!!!!!!!!!! :)
12 lipca (niedziela) na tvp1 :)
O godzinie 17.20 !! :)

Az zadziwiajace, ze bedzie w tv :)
Ale się cieszę, mimo że ogladałam to już 5 razy xD

paulla4

nie wierzę, że będzie tv ;)
może w końcu ktoś doceni ten film:)

ocenił(a) film na 9
paulla4

właśnie chciałam o tym napisac ;p
ja też się nie spodziewałam ze będzie w ogóle w tv a co dopiero że w tvp1!! :D dawno nie widziałam w tvp1 tak "świeżego" filmu x)

slambang

wreszcie się tvp postarała;p O 17.20 zasiądziemy przed tv oglądając po raz setny Keith'a:D

ocenił(a) film na 8
paulla4

Fajnie, oglądne sobe 3 raz :) jeszcze brata zmuszę :P

użytkownik usunięty
Fructisa

A może to nie to?
Zwróćcie uwagę, że w programie nie ma odnośnika do tego filmu i w emisji też nic nie ma. Może to film o tym samym tytule, ale jakiś inny. ?

użytkownik usunięty

Właśnie była reklama w TV i to chyba jednak to, ale dziwne, że w programie TV nie ma odnośnika do tego filmu, jakby nie istniał na filmwebie.

użytkownik usunięty

W ogóle nie rozumiem jak można oglądać film kilka razy i to w dość krótkim czasie?
Po co, jak już wiadomo wszystko co i jak?
To robią chyba tylko ludzie, którzy całkowicie nie mają co robić. ;P

ej no czemu ty cały czas normalnie wszystko krytykujesz co?
ja ten film oglondałam...któryś to już raz..;p
haha
ale i tak mi sie nieznudził!!
;]]

emma99016

ja oglądałam ten film pierwszy raz (wcześniej nic o nim nie słyszałam) i jestem pod wrażeniem... straaaasznie mi się podobał :D rola Keith'a była niesamowicie zagrana, nie dziwię się czemu ten chłopak tak intrygował tą Natalie ;)

StarFish

Ja np ogladalam ten film 6 raz :P
I to nie dlatego, ze nie mam co robic - po prostu uwielbiam ten film.
Zawsze płacze podczas ogladania xD
Uwazam, ze Jesse swietnie zagral swoja role <3

paulla4

Zależy co masz na myśli mówiąc w krótkim czasie...? Bo jeśli ktoś ogląda film dzisiaj, jutro, pojutrze i jeszcze kilka razy z rzędu to ja też uważam to za przesadę, ale sam lubię sobie swoje najlepsze filmu obejrzeć raz na pół roku itp. Najczęściej oglądałem film "Patrol" myślę, że już z 10 razy spokojnie i zawsze mi się podoba:)

Ciężko to zrozumieć. To już siedzi w naszej psychice xD Ja np. lubię znać na pamięć dialogi pomiędzy bohaterami -.-'

paulla4

Ja te go dziś obejrzała...:) Po koniec łzy same mi się cisnęły do oczu... Popłakałam się. Rzadko płacze na filmach. Bardzo mi się spodobał film... <33 ;*

ocenił(a) film na 7
pinkgirl64

Film jest wspaniały, nigdy nie myślałam że film z Jesse'im MCartney'em tak bardzo mi się spodoba, ale w tym filmie zagrał fantastycznie.

ocenił(a) film na 8
paulla4

O Takiej tematyce filmy lubię najbardziej a ten jest rewelacyjny na swój sposób

użytkownik usunięty
alien00710

Film miał premierę 2008-04-11, w internecie w lepszej wersji pewnie pojawił się koło lipca, zanim jeszcze pojawiły się napisy itd. ... A niektórzy już mówią, że oglądali 3, czy nawet 5 razy.

ocenił(a) film na 10
paulla4

ten film jest wspaniaaaaaaały :D nie sposób nie płakać pod koniec ;)
kto wie gdzie można go kupić , ściągnać czy cos?
chetnie bym obejrzala jeszcze raz tylko że w tv napewno nie bedzie znowu szybko , a w wypozyczalniach nie ma :(

makeitvibrate

Do thomass'a ja oglądałam film raz ale napisy w necie są już dawno...

SYLWIA95

ten film można było ściągnąć w necie już dawno
ja go już z pół roku temu ściągnęłam jak nie dalej ;p
a film był kręcony w 2006 roku ;p
nie wiem czemu napisali, że premiera była w 2008 bo wtedy on był puszczany na jakimś tam festiwalu filmowym w Stanach a premiera była wcześniej już ;p
w Stanach oczywiście xd

BlaBla77

A jeśli można wiedzieć to skąd go ściągnęłaś....??? Bo ja właśnie poszukuje jakiejś strony...

SYLWIA95

ja go ściągnęłam na torrenty.org ale tam żeby się zalogować trza coś chyba kasy zapłacić ;p
ale na stronce ufs.pl też chyba jest do ściągnięcia xd
tylko musisz sb tam go poszukać ;p

BlaBla77

http://www.ufs.pl/forum/showthread.php?t=10067007
a masz tu linka xd

BlaBla77

Dzięki...;)