PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227981}

Keith

2008
7,4 64 tys. ocen
7,4 10 1 64165
Keith
powrót do forum filmu Keith

film świetny ale musiałam wyjśc i nie do końca obejrzałam :(
co z tym keithem, on był chory czy co?
i czy oni byli razem Natalie i Keith pod koniec??

ocenił(a) film na 9
tacyssup

Keith był chory, zakochał się w Natalie z wzajemnością. Byli razem, ale krótko, bo Keith umarł.

tacyssup

On był chory na raka i umarł, ale byli razem do końca. Popłakałam się jak dziecko. Bardzo wzruszający...

ewusekr

No tak w sumie dziwny był film,bo cały czas Keith był tajemniczy,przez co nie wiadomo było co z nim jest-szkoda, że tak z nim wyszło.Ogółem film bardzo mi się podobał

tacyssup

Zwróccie uwagę jak krotko byli razem. Przeciez akcja odgrywa sie pod koniec roku szkolnego (maj, czerwiec). Szafkę Keith'a na koniec roku opróżnia juz sama Natalie.

ocenił(a) film na 10
loczna_xd

a może ktoś opisać zakończenie? 15 min?
jakoś przegapiłem kawałki, ale film świetny, tylko nie zrozumiałem zakończenia przez kolację :(

ocenił(a) film na 9
nobody_

bardzo fajny film.. również się popłakałam.. mimo, że nie lubię Jessiego, to uwazam, ze dobrze zagrał..
tak.. umarł.. i bardzo krótko byli razem..

9/10 daję.

ocenił(a) film na 7
tacyssup

szczerze mówiąc nie znałam wcześniej Jessiego(chociaż nie, widziałam jak był u hanny montany, taki pedałek jak richie). Ale w tym filmie udowodnił że nie jest takim lalusiem i umie grać. I całkiem miło się na niego patrzyło:) lepiej mu w czarnych włosach

tacyssup

pedałek haha xD ja też wole Go w ciemnych...naprawde udowodnił ze jest świetnym aktorem...a teksty w tym filmie były zaj***