PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752130}
6,5 39 084
oceny
6,5 10 1 39084
4,6 24
oceny krytyków
Kamerdyner
powrót do forum filmu Kamerdyner

Wiem , nie jestem obiektywna - mogą miłość do Gajosa ma początek w Czterech pancernych ... ale ... Janusz Gajos stworzył kreację z krwi i kości , prawdziwą, przejmującą- słowem genialną.

ocenił(a) film na 6
Niesia72

Uzasadnij to, że jego "kreacja" jest "z krwi i kości, prawdziwa, przejmująca i genialna". Ja tutaj widzę po prostu poprawną grę, jego rola nawet nie była wcale wymagająca. Taka po prostu aktorzy powinni grać i nie ma tu czym się zachwycać.

PS. Polecam doczytać w jaki sposób używa się interpunkcji na komputerach. Przed przecinkami i kropkami nie stawiamy odstępu, tak jest również w piśmie.

ocenił(a) film na 4
klanlpw

Ja bym uzasadnił tak: nie poznałem go po głosie (po twarzy też nie) - a to już o czymś świadczy...

ocenił(a) film na 6
Lukasz_Santorek

Niestety, nie miałem tego problemu.

ocenił(a) film na 8
klanlpw

Oczywiście ,skoro tylko do tego możesz się odnieść ;-)

ocenił(a) film na 8
klanlpw

Byłeś na innym filmie?Rola Bazylego Miotke ociera się o geniusz,ponieważ,w dużym skrócie,Gajos nie gra Kaszuba- on nim jest.Jeśli zakładasz jedynie poprawność w sytuacji,gdy aktor bezbłędnie wciela się w tak odmienną postać - przykro mi.

ocenił(a) film na 6
Niesia72

Tak, to pawda, świetnie odegrana rola, jak każda w wydaniu Gajosa.
P. S. po znakach interpunkcyjnych robi się spacje.

ocenił(a) film na 8
Niesia72

@Niesia nie jesteś jedyna, również jestem zachwycona

ocenił(a) film na 7
Niesia72

i to jest powod , zeby ten film obejzec w ciemno , jest swietny.

ocenił(a) film na 6
panwolodyjowski

Obejrzeć :-) Poza tym a propos znaków interpunkcyjnych celna celna uwaga powyżej.

ocenił(a) film na 5
Niesia72

Największy atut filmu.

Niesia72

Może też nie jestem, bo każda rola, w którą się wciela jest niesamowita. Tu jest fantastyczny, po prostu jest kaszubskim chłopem całym sobą.

ocenił(a) film na 6
menysek

To prawda, to wielki aktor!

Niesia72

Gajos jest zawsze na miarę Oscara!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones