PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795665}
6,2 35 635
ocen
6,2 10 1 35635
5,0 29
ocen krytyków
Juliusz
powrót do forum filmu Juliusz

Reżyser

ocenił(a) film na 4

Nie czarujmy się że znów może to być wielkie rozczarowanie a pieniążki Panowie w kinie zarobią, tak działa polski widz.
Lecz co ciekawe zatrudnili w tym niezłego młodego reżysera jego Etiudy są naprawdę na wysokim poziomie (Mocną kawe gorąco polecam).
Mam nadzieję że Reżyser jest tu twórca dzieła, ale film to scenariusz, scenariusz i jeszcze raz scenariusz.

ocenił(a) film na 1
much123

jego etiudy to dno, mocna kawa to gówno totalne

ocenił(a) film na 4
trukomholek

Myślę że twój profil weryfikuje komentarz...
"Jeśli coś mi się nie podoba to GÓWNO TOTALNE ja wiem najlepiej słuchajcie mnie ludzie".

ocenił(a) film na 3
much123

no niestety Muchu takie elementy są najmądrzejsze i nic nie zmieni ich zdania ;)
szkoda nerwów do tego typu betonu, który lubi prostotę przekazu lub najlepiej jego brak, i żeby było głośno i szybko ;) gdy nie ma tych detali to film nie jest wart zainteresowania :)

ocenił(a) film na 7
trukomholek

Nienawidzę po prostu takich wypowiedzi. Wulgarna ocena i żadnych argumentów. Bez żadnej wartości. Takie coś tylko do kosza!!!

ocenił(a) film na 8
much123

film rewelacyjny.

much123

Jeśli poziom dorówna mocnej kawie to idę w ciemno

much123

Bardzo dobry, momentami ostry humor i momenty prawdziwego wzruszenia - salwy śmiechu na seansie i długie rozmowy z reżyserem są świadectwem

ocenił(a) film na 8
k_gramont

potwierdzam, przedpremierowy pokaz na Solanin Film Festiwal absolutnie zaspokoił oczekiwania na bardzo udaną polską komedię; humor nie przegięty, balansujący momentami na granicy dobrego smaku i zażenowania, ale bezpiecznie jej nieprzekraczający; bardzo zabawnie, dynamicznie, z nieopatrzoną czwórką aktorów, których uzupełniają w epizodach gwiazdy polskiego kina; trudno o lepszą polską produkcję z gatunku komedia

vanLorenz

Miło to słyszeć, czułam że film może mi się spodobać ze względu na autorów scenariusza. Sądząc po recenzji nie zawiodę się :)

ocenił(a) film na 8
vanLorenz

Nie spodziewałabym się niczego innego, ja się już na samym zwiastunie w kinie obśmiałam :D

much123

Skoro etiudy były dobre, to chyba nie ma co zakładać że pełnometrażowy film to klapa. Ja daje reżyserowi i scenarzyście szansę, bo to co widzę na zwiastunie zdecydowanie zasługuje na takie podejście.

ocenił(a) film na 8
Alka_Alka

Słusznie, ja podobnie daję szanse filmowi. Zresztą jestem bardzo ciekawy jak skończą się niektóre sceny ...

milo_94

dokładnie, czekam już na premierę

much123

Reżyseria, to akurat jedyna i główna wada tego filmu..

Scenariusz, to majstersztyk. Gra aktorów ŚWIETNA.
A mimo wszystko film był bardzo przeciętny XD

Dlaczego? Bo niespójny (sceny fajne same w sobie, ale nie budujące konkretnej, płynnej, lecz urozmaiconej całości)

Podobnie było z "mocną kawą"

Oba filmy miały ogromny potencjał jeśli chodzi o grę aktorską oraz teksty
Trzeba być naprawdę ostrym frajerem jako reżyser, żeby tak ten potencjał w obu przypadkach zmarnować XD

Rozkminiam i nie mogę pojąć, czym może kierować się osoba chwaląca tego reżysera..
Serio..
To Twój chłopak? / wujek ? :D
Bo autentycznie nie kumam XD

Ja bym mu chętnie dał po gębie, za tak ogromne marnotrawstwo, brak polotu, a tym samym moje olbrzymie rozczarowanie w kinie..

ocenił(a) film na 7
pqdaczka

Reżyseria, to akurat jedna z mocnych stron tego filmu. I gdyby chłopakowi nie wcinali się producenci, pewnie film byłby jeszcze lepszy. A tak wymuszali na nim, żeby od czasu do czasu pojawiał się kloaczny humor, co zdecydowanie obniża poziom filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones