PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 624
oceny
8,3 10 1 322624
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

TOP 7

ocenił(a) film na 10

Na tę chwilę Joker doszedł do 7 miejsca w TOP 500, pokonując takie filmy jak Lot na d kukułczym gniazdem, Ojca Chrzestnego II, Listę Schindlera, Pulp Fiction czy Władcę Pierścieni. Zasłużenie? Dojdzie na #1? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ocenił(a) film na 9
Vertigo_effect

Na #1 wątpię, bo Skazani mają ocenę 8,8, więc o 0,1 wyżej. Ale może w końcu tych Nietykalnych jakiś film pokona :D

ocenił(a) film na 8
Matekes15

Nietykalnych napewno pokona.

ocenił(a) film na 9
Matekes15

Nadal nie rozumiem fenomenu Shawshank Redemption będącego od lat nr.1 na Filmwebie i IMDb. Nie to żebym nie lubiła, bo film jest naprawdę dobry ale czy aż tak wybitny? Sama nie wiem

ocenił(a) film na 9
urima

Z tym się zgodzę. Myślałem, że się zachwycę jak inni, a tu... bardzo dobry film, i w sumie tyle. Chyba że powinienem do niego wrócić i zmienię zdanie, bo SR widziałem jednak już dość dawno ;)

urima

Mam podobnie. Ogólnie lubię, widziałem kilka razy, ale nie uważam go za takie arcydzieło. Zdecydowanie wyżej cenię sobie GoodFellas, Godfathera, The Good The Bad & The Ugly czy LOTR 1-3

ocenił(a) film na 9
Vertigo_effect

Lekka przesada. Film owszem, rewelacyjny, ale zdecydowanie nie na pierwszą dziesiątkę. Jeżeli się utrzyma w pierwszej dwudziestce, to myślę, że będzie w sam raz ;)

Vertigo_effect

Czy film Joker dojdzie na 1st miejsce to nie wiem, grunt że Joker Joaquina Phoenixa doszedł na 1st miejsce wśród ról i raczej na długo zagrzeje tam miejsce

ocenił(a) film na 10
Vertigo_effect

Cieszę się, że film i sam J. Phoenix są wysoko oceniani przez społeczność

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones