PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 660
ocen
8,3 10 1 322660
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Nic dodać nic ująć. Tyle w temacie.

SIMONROMA

Masz rację , super to określiłeś OSCAR OBOWIĄZKOWY

ocenił(a) film na 7
SIMONROMA

Nie.
BRAD PITT - "Pewnego razu w Hollywood"
bądź
ANTONIO BANDERAS - "Ból i blask".

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

Brad Pitt możliwe, ale za rolę drugoplanową, a w głównej kategorii myślę, że w tym roku konkurencja będzie spora. Phoenix fenomenalny, ale DiCaprio też był świetny. Banderas także podobno mocny konkurent, ale filmu nie widziałem jeszcze więc trudno mi powiedzieć.

ocenił(a) film na 7
Velvet_Crotch

Polecam!

ocenił(a) film na 8
SIMONROMA

Musi go dostać!

ocenił(a) film na 7
Sol1987

TARON EGERTON - "Rocketman"
https://www.youtube.com/watch?v=jfb-7QjJf0Y
!

SIMONROMA

brak presji na ludziach z Akademii Filmowej

ocenił(a) film na 7
SIMONROMA

Już Oscar dla Heatha Ledgera był nadużyciem (dostał go, bo zmarł, kosztem nieodżałowanego Michaela Shannona z "Drogi do szczęścia"), teraz byłby zbrodnią dla Phoenixa, tak wspaniałego w "Kochankach", "Osadzie", "Spacerze po linie", "Onej", "Mistrzu", "Gladiatorze".
Nie zrozum mnie źle, Dżoker Phoenixa to ciekawa rola. Nie jeat ani artystą-mordercą, radosnym psychopatą Nicholsona, ani pozbawionym humoru terrorystą Heatha Ledgera, ani nawet akrobatą Leto. Jest smutnym mordercą. I jest to świeże spojrzenie, ciekawe, ale ustępujące poprzednikom.

ocenił(a) film na 10
SIMONROMA

nie chce cie martwić ale to sie nie stanie bo "Clown world" na to nie pozwoli

ocenił(a) film na 8
SIMONROMA

Zgadzam się.Po seansie miałam wręcz wrażenie,że on sam zrobił ten film.Nikt i nic nie pozostaje tak w głowie.

ocenił(a) film na 10
SIMONROMA

Oscar nie zasługuje na Phoenixa.

ocenił(a) film na 9
efta18

To właśnie zamierzałam napisać.
Joaquin jest kimś więcej niż tylko Oskarowym aktorem. Jest człowiekiem zasługującym na szacunek za swoją pracę. Ta pseudonagroda to będzie już tylko podpórka do książek. Niemniej jednak jak akademia mu jej znowu nie przyzna to może mi buty czyścić, tyle jest warta. Zresztą myśle że Phoenix jest tego samego zdania ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones