PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 327
ocen
8,3 10 1 322327
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Po katastrofie z Leto Phoenix zrobił najlepszego Jokera w historii :)

ocenił(a) film na 8
barney23

Wątpię.

ocenił(a) film na 8
barney23

Nie zgadzam się. Ledger mnie bardziej przekonał.

barney23

Ja bym nie porównywał ani do Ledgera, ani Nicholsona. Całkiem inne Jokery (poza faktem, że wszyscy byli p***bami :)). W najnowszym filmie poznajemy w jaki sposób bohater stał się psycholem, w poprzednich zaś już mieliśmy gotowych przestępców (Nicholson jako gangster Jack Napier, potem jako gangster-klau Joker; Ledger zaś oszołom od początku). Każdy swoją robotę wykonał genialnie.

ocenił(a) film na 9
barney23

Zagrał zajebistą rolę ale Nicholson i Ledger grali kolegów już po tym jak wyszli ze szpitala, a Phoenix przed, a to jednak dużo zmienia.
Jednym słowem role nie do porównania!!!!

ocenił(a) film na 10
Domin951

Nie rozumiem fenomenu nicolsona. Jego rola jokera była conajmniej przecietna. O niebo lepszy był pingwin devito....

ocenił(a) film na 9
payda

Wszystko zależy od lat i od tego co w danych latach było śmieszne i odbierane za chorobę psychiczną

ocenił(a) film na 10
payda

Nicholson był zwykłym gangsterem. To, co wykreował słabo oddawało postać psychicznego Jokera ale to raczej wina scenarzysty i reżysera.

ocenił(a) film na 10
barney23

Też wolę Ledgera i nie ma co porównywać bo to 2 inne filmy, scenariusze i role

ocenił(a) film na 8
barney23

Ledger był trochę lepszy ale Phoenix miał utrudnione zadanie, bo mu Ledger wcześniej poprzeczkę zawiesił za wysoko :) Nicholsona ciężko oceniać, bo on był bardziej komiksowy więc jego zaliczam do innej kategorii.

użytkownik usunięty
barney23

"Już nikt nie będzie tęsknić za Ledgerem :)"

Powiedz to jego córce.

ocenił(a) film na 10

Pewnie nawet go dobrze nie pamięta, więc jaka tęsknota :)

użytkownik usunięty
barney23

Wygląda na to, że niewiele wiesz o życiu.

ocenił(a) film na 10

ja prdl trafił się znawca dramatów życiowych :D idź komentuj jakieś bravo sport czy inne głupoty

użytkownik usunięty
barney23

Nie mów mi co mam robić, szczylu.

ocenił(a) film na 10

ktoś musi dziecko drogie, bo sam nie wiesz

użytkownik usunięty
barney23

Na pewno nie ty.

barney23

Leto był wykreowany pod jedna z nielicznych histori w świecie Batmana żekomo po sfingowanej śmierci Jasona Todda sam Jason Todd oszałał i stał sie Jokerem

barney23

Zrobil zupelnie cos innego. Za co slusznie dostanie grzechotke w postaci Oskara.
Ale nie lepszego.
Niemadre te porownania.
Why so serious?

ocenił(a) film na 8
barney23

Ja to nie tęskniłem nawet po jego roli życia w Mrocznym Rycerzu bo numerem jeden był dla mnie Nicholson. Był bo teraz jest Phoenix. :D

barney23

Wydaje mi się, że to kreacja Ledgera nadała inny sens Jokerowi, a twórcy filmu Joker po prostu pociągbnęli tę interpretację dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones