PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 624
oceny
8,3 10 1 322624
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Joker to nie Logan.
Tak bym to ujął, o ile w przypadku starego, kończącego się Logana z 2017r. kupiłem historie niemal od razu, tak tutaj niestety było o wiele gorzej.
Mam wrażenie, że na silę próbowano wykrzesać coś czego nie ma i nigdy nie było, jakąś wielowarstwową, złożoną postać.
Ponadto z postacią, ani filmem nie identyfikowałem się, nie mam takiej potrzeby, być może dlatego, że mam dobre życie i umiem się nim cieszyć, czego wszystkim życzę.


ocenił(a) film na 9
maximus_

To takie pozytywne (a to rzadkość), że ktoś po prostu mówi, że ma dobra życie. I niech tak zostanie:))

maximus_

Fajne myślenie. W sumie zazdroszczę tej logiki pt. jest mi fajnie, dobrze, spoko mam życie więc nie będę słuchać/oglądac/próbować zrozumieć tych którym jest pod górkę. Górkę omijam z daleka bo to nie moje życie. Acha. ok.

whitestripes_333

Rzecz w tym, że Arthur nie miał pod górkę, tylko jego wybory były fatalne, począwszy od goownianej pracy, oraz nastawienia do wszystkiego. Był wiecznym marzycielem, który czekał aż sukces sam spłynie, ale życie nie jest takie i jedni dostają za free, a inni muszą o to powalczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones