PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741135}

John Wick 2

John Wick: Chapter 2
6,8 110 696
ocen
6,8 10 1 110696
6,9 26
ocen krytyków
John Wick 2
powrót do forum filmu John Wick 2

Aż dziwne że na forum nie ma żadnych żartów o Neo i Morfeuszu

ocenił(a) film na 8
Maksymilian_4

Noo FAKT :D
Ale super że znowu razem zagrają

ocenił(a) film na 10
nea_filmweb

Dokładnie. Kultowy duet:)

Maksymilian_4

doskonały zabieg dla starszych widzów ;)

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Bezapelacyjnie!

ocenił(a) film na 7
Maksymilian_4

A w trójce Hugo Weaving powinien wyskoczyć z tekstem: Welcome back Mr Wick. We missed you

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 5
Kasiek_haz

:-) najlepszy komentarz jaki czytałam:-) podesłać trzeba reżyserowi pomysl

ocenił(a) film na 8
Kasiek_haz

Uuuu,mistrzowsko

ocenił(a) film na 7
Kasiek_haz

W punkt, niczym stek. Pzdro

ocenił(a) film na 10
Kasiek_haz

Dobre!

ocenił(a) film na 8
Maksymilian_4

Matrix mi się nie podobał bo za dużo efektów specjalnych

ocenił(a) film na 5
giovanni50

To trochę tak jakby powiedzieć " Nie podobał mi się Titanic bo był tam statek" ;)

ptasidziub

dobre

ocenił(a) film na 8
ptasidziub

Mi się nie podobał Shrek, bo był animowany.

ocenił(a) film na 9
ptasidziub

dobre

użytkownik usunięty
ptasidziub

...który na koncu zatonął ;-)

Dzięki za spoiler....

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
ptasidziub

.. i za dużo wody

ocenił(a) film na 10
ptasidziub

Dokładnie. Matrix z założenia był filmem "efektowym" (lub jak kto woli efekciarskim w sensie ważnej roli efektów:))

ocenił(a) film na 7
giovanni50

pewnie oglądałeś wersję niezręderowaną

ocenił(a) film na 7
Maksymilian_4

No cóż, po zresetowaniu Matrixa Neo i Morfeusz muszą jakoś dorabiać jako zawodowi zabójcy. :D

ocenił(a) film na 2
Ssensej994

:) oglądając, miałem podobne wrażenie...

ocenił(a) film na 10
Ssensej994

Wiadomo:)

Maksymilian_4

Ja też

użytkownik usunięty
Maksymilian_4

Trinity brakuje :D

ocenił(a) film na 7

Przeczytałem "Trinity bankrutuje". :)

ocenił(a) film na 10

O tym samym pomyślałem:)

ocenił(a) film na 8
Maksymilian_4

Ciekawy easter egg dla fanów poprzednich filmów z udziałem Keanu. Ja w postaci granej przez Laurence'a Fishburne'a widzę podobieństwo do głównego bohatera filmu Jima Jarmuscha "Ghost Dog". Pewnie będzie odgrywał znaczącą rolę w 3 części.

ocenił(a) film na 8
PlaceHolder

Ja mam pytanie: czy żeby dobrze rozumieć dwójkę, trzeba przypomnieć sobie część pierwszą, czy nie ma takiej potrzeby ?

ocenił(a) film na 8
Flinston1987

Jeżeli na prawdę nic nie pamiętasz z jedynki, to lepiej sobie przypomnij o co tam chodziło bo początek filmu to takie nawiązanie do wydarzeń z I części. Ja akurat jedynkę widziałem rok temu to nie musiałem niczego nadrabiać, a w czasie seansu przypominałem sobie poszczególne wątki.

ocenił(a) film na 8
PlaceHolder

Ja właśnie skończyłem przypominać sobie/oglądać pierwszą część i wieczorem idę na dwójkę ;) .

ocenił(a) film na 8
Flinston1987

Życzę dobrej zabawy :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maksymilian_4

Chyba byłem jedyny, albo jeden z niewielu którzy zachichotali podczas pierwszych wymian zdań w filmie Neo i Morf... przepraszam, Johna Wicka i Bowery'ego, nie wiem, czy było to zamierzone, ale brzmiało jak jeden wielki easter egg związany z Matrixem (jak dobrze pamiętam, były np. teksty o wybrańcu).

ocenił(a) film na 7
Maksymilian_4

"Ja i John spotkaliśmy się już, wiele lat temu. Bardzo mi pomógł i dzięki niemu jestem teraz tym, kim jestem." O ile dobrze pamiętam :D

HAHAHA. Mistrzostwo :D

ocenił(a) film na 10
Kaja5252

Dokładnie! ciekawe, czy był to celowy zabieg scenariuszowy...:)

ocenił(a) film na 4
Maksymilian_4

moje pierwsze skojarzenie to matrix....brawo

ocenił(a) film na 9
dabram17

Nietylko chodzi o samą relację na linii Wick-Bowery. Scena pod koniec filmu gdzie czas jest nagle zatrzymany to wg mnie też oczko dla fanów Matrixa. W 1 części Matrixa było coś podobnego choć w innej sytuacji. Natomiast ja też się troszeczkę zaśmiałem gdy zobaczyłem tych dwóch panów ponownie. Miło było ich po latach ujrzeć znowu. A co najlepsze w 3 części zapewne zobaczymy ich ponownie ;)

ocenił(a) film na 7
Mario4all

To nie było zatrzymanie czasu tylko świadome zatrzymanie się wszystkich wokoło na komende.. ;) Co według mnie i tak również było oczkiem w stronę fanów Matrixa.

ocenił(a) film na 10
dabram17

Trudno, żeby było inaczej:)

ocenił(a) film na 7
Maksymilian_4

gimby nie znajo

Maksymilian_4

Matrix: Spotkanie po latach :D

ocenił(a) film na 7
Vitcher

Film Matrix ma już 19 lat (oglądałem go po raz pierwszy jako nastolatek, jestem stary :P), a bije z niego taka świeżość, że gdyby podmienić kilka detali np. monitory w biurze Andersona/ domu Neo na jakieś płaskie plus wymienić tą archaiczną Nokię na coś współczesnego to ten film mógłby wyjść równie dobrze w tym roku i na pewno nie odstawałby jakościowo od innych obecnych SF, a wręcz przeciwnie nadal robiłby robotę.

mikew_86

wiesz, myślę że te "archaiczne" przedmioty nadają ten informatyczny klimat. Masz rację, trylogia nawet po tylu latach wciąż jest świetna, że wracam do niej przynajmniej raz w roku :D Duet Neo-Smith jest nie do pobicia :P

ocenił(a) film na 10
Vitcher

czyli tytuł alternatywny, bardzo trafny:)

ocenił(a) film na 7
Maksymilian_4

przy scenach walki wręcz przypominało mi się "I know kung-fu." "Show me." ; D mi również przeszło przez myśl, że Keanu brakuje tych zdystansowanych humorystycznych wstawek które w swoich wspolczesnych filmach maja np. Stallone, Willis w czy nawet Arnold, który w Niezniszczalnych ciągle powtarza "I'm back" "I told you i l'll be back" itd ; d

ocenił(a) film na 5
Maksymilian_4

https://www.youtube.com/watch?v=GUVBnFhQboo

ocenił(a) film na 6
Maksymilian_4

Jak do niego zagaił że już się poznali, myślałem że padnę ze śmiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones