PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741135}

John Wick 2

John Wick: Chapter 2
6,8 110 981
ocen
6,8 10 1 110981
6,9 27
ocen krytyków
John Wick 2
powrót do forum filmu John Wick 2

7/10

ocenił(a) film na 7

John to chodząca zemsta to człowiek cień żyjący zemstą lepiej z nim nie zadzierać gdyż można się mu narazić i to nawet w błachej
sprawie. Jonhn to film akcji zemsty tu sceny akcji nie są na szpakowane a są bardziej stylowe mamy tu walki wrecz oraz świtające
kule John mówi mało a czasem w ogóle w końcu swoje siły musi skupić na skopaniu tyłku tym którzy co go zgładzić .To też film o człowieku
który chyba nie wydzi że nie trzeba żyć tylką zemstą ze może czasem dla spokoju lepiej jest odpuścić Gdy John słyszy od człowieka
od którego wszystko się zaczeło,że mógł uciec i uniknąc tego .Chociaż pytanie czy John u mnie odpuścić .A mnie osobiście też
zastanawiało czy John po przyjęciu tego zadania które i tak musiał przyjąc nie wydal na siebie wyroku? A teraz trochę pojdę w
przyszłość koncówka mówi nam że chyba w planach będzie trzecia część po dwóch cześciach jakoś nie mam wielki obaw tylko się zastawiam
John chyba postawił przeciw sobie chyba wszystkich zabójców Stanów Zjednoczony i chyba będzie prosić o pomoc superbohaterów.Ale
jeżeli trzecia cześć będzie zrobiona tak jak pierwsza cześć i druga to się boje .Jezeli trzecia cześć jest w planach .7/10

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

Co to za pierdy? Nie da się tego czytać.

ocenił(a) film na 7
Rocco8989

Ja tez nie czytam twoich wypocin na filmweb!!

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

Mam pytanie. Czy film jest bardzo krwawy, czy jak typowy film akcji?

ocenił(a) film na 8
ejdamejdam

Typowy krwawy film akcji ;-) to nie horror

ocenił(a) film na 8
BINSPOT

Typu: mechanik, pierwsza część johna wicka itp.?

ocenił(a) film na 5
kinoman1985

Hahaha. Probowales sie rozwijac na polu literackim ? Szukasz angazu do pisania artow na FW. Czlowieku co za paplanina :))))) Hahaha ale mnie rozbawiles. Wyglada to jak wstep do opowiadania gimnazjalisty

ocenił(a) film na 7
NokiaFi

Ciebie Gimnazjalista przewyższa mądrością !!!

kinoman1985

A z jakiej klasy ? O jakim profilu ? Pisarzu :))) Poeto filmwebowy :))) Musisz zaczac pisac scenariusze reklam :))

kinoman1985

O wielki poeto Homerze.

ocenił(a) film na 7
NokiaFi

Ciebie to nie nudzi już.? Ogarnij się bedziesz pisał do kiedy nie podobał mój wpis filmu powiedziales swoje chyba wystarczy .

kinoman1985

Tak. Poprostu w trakcie browsowania filmwebu przypomnialy mi sie czasy liceum i okres starozytnosci. Homeryckie opisy itp. Wiec dopasowalem to do ciebie Galu Anonimie :)))

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
NokiaFi

Ty chcesz isc na wojne czy dajesz sobie spokoj

kinoman1985

Spokoj . Ot chwila internetowej slabosci i potrollowania i spamowania. Wiem. Zachowalem sie jak gimnazjalny przedstawiciel polskiej wypaczonej mlodziezy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones