PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650890}

Jobs

jOBS
6,1 51 tys. ocen
6,1 10 1 50964
4,3 22 krytyków
Jobs
powrót do forum filmu Jobs

Całkiem niezły

ocenił(a) film na 7

Nie wiem czemu ocena jest taka niska – film był naprawdę niezły. Fakt, że nie ma w nim wielu faktów z biografii ale coś
trzeba było wybrać. Sama gra aktorska mi się podobała – może trochę mam inne podejście bo jestem z branży IT i
temat jest dla mnie ciekawy. Troszkę mnie zawiodła końcówka ale generalnie film nie jest zły.

ocenił(a) film na 7
dnf

Napisalbym +1, ale musze rozwinac ;) Rowniez jestem z branzy IT i jako geek ;) takie tematy zawsze mnie zachwycaly.. Wiele rzeczy zostalo pominietych, niestety, ale wtedy z obrazu musialby powstac chyba serial ;) Rowniez sie zgadzam co do koncowki - wygladalo to jakby tworcy chcieli czym predzej zakonczyc film, a szkoda.. Przydaloby sie jeszcze chocby pol godziny. Jesli chodzi o aktorow, to wielkie brawa za ich dobor - wzorowa charakteryzacja i imo przekonywujaca rola Kutchera; gdy na poczatku filmu wchodzil na scene to bylem przekonany wrecz, ze to zdjecia z prawdziwej prezentacji i calosc ladnie wkomponowano w ciag fabularny (pomijajac niekt. ujecia)! Tu sie "lekko" zdziwilem i az wstyd powiedziec, ze nabralem ;) Acha, i zeby byla jasnosc - na co dzien nie uzywam nic od Apple, choc juz jakis czas temu podjalem decyzje o zmianie tele w abonamencie ;)
Pozdrawiam.