PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789768}

Jestem taka piękna!

I Feel Pretty
6,1 41 333
oceny
6,1 10 1 41333
5,3 19
ocen krytyków
Jestem taka piękna
powrót do forum filmu Jestem taka piękna!

Po pierwsze film jest naprawdę śmieszny! Nie ma głupich żartów, tylko są naprawdę śmieszne sceny, po drugie dla mnie ten film jest taki prawdziwy, że nieraz zakręciła mi się w oku łezka. Tak jest to film opowiadający w zabawny sposób historię bardzo przeciętnej dziewczyny, ale gdyby zagłębić się bardziej, to niestety tak wygląda życie zwykłych kobiet. Nie jesteśmy zapraszane na bankiety, jesteśmy niemal przezroczyste i nikt nas nie zauważa, a jeśli ma się przydarzyć coś niefajnego, to nie jakiejś ślicznotce z idealnym ciałem, tylko takiej, która ma sporo do ukrycia (scena na siłowni). Dlatego ja oglądając film szczerze współczułam, bo może i niektóre sceny były mono przerysowane, ale niestety bardzo prawdziwe. Końcowa mowa podsumowała to, że tak naprawdę wszystko zależy od tego, co dzieje się w naszym dzieciństwie. Jak jesteśmy dziećmi, wszyscy jesteśmy tacy sami do czasu, aż ktoś nie wytknie nam naszych mankamentów. Potem niestety kiełkują w nas całe życie, by w końcu ustawić nas na szarym końcu w życiu. I tak, dla mnie ten film miał przesłanie, a to wystarczy, żeby go ocenić bardzo wysoko, bo poza naprawdę dobrą komedią, pokazał, że każdy z nas zmaga się z masą kompleksów z którymi tylko my możemy sobie poradzić, żeby sięgać w życiu po to, co najlepsze!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones