PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753545}
7,2 86 441
ocen
7,2 10 1 86441
7,2 33
oceny krytyków
Jestem mordercą
powrót do forum filmu Jestem mordercą

czy jest lepszy od pierwowzoru "anna i wampir", bo tamten bardzo mi się podobał jak na prl'owskie dzieło

Valtara

To zupełnie inne kino. Mnie bardziej podobał się "Anna i wampir". Od wielu lat próbuję doszukać się w obecnie kręconych filmach tej doskonałości i klimatu znanych z filmów tworzonych w czasach PRL-u, ale jakoś doszukać się nie mogę. Moim zdaniem w PRL-u robiono lepsze filmy o tematyce kryminalnej, chociażby "Anna i wampir" czy"Wściekły". Te filmy mają w sobie coś niesamowitego, ten klimat nie do podrobienia.

Uważam, że "Jestem mordercą" jest bardzo dobrym filmem, porównując do polskich filmów, które ukazały się w ostatnich latach. Klimat PRL-u niby jest, jednakże wolę stare filmy.

ocenił(a) film na 6
ebleble

mam to samo, też wolę kino prl od dzisiejszego choć mam "tylko" 32 lata, no ale dzięki za odpowiedź, będę miała okazję to looknę i porównam

ocenił(a) film na 8
Valtara

Inny - bo opowiada prawdziwą historię Marchwickiego. Wampir i Anna był dziełem na zamówienie i ku chwałę dziennej milicji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones